Moda wraca do tego, co naturalne. Niekończąca się wełna w United Colors of Benetton


wełna wyspa kobiet

Naturalna wełna świetnie izoluje powietrze – doskonale sprawdzi się w zimne dni – zadba o to, żeby było nam ciepło, bez obciążenia nas kilogramami syntetycznej przędzy. Wełna jest zdrowa, ma właściwości antybakteryjne i niweluje zapach potu. Jest to włókno, które jest najczęściej ponownie wykorzystywanym, recyklingowanym, a także biodegradowalnym surowcem. Ubrania wykonane z naturalnej wełny to inwestycja na lata.

Naturalną wełnę można łączyć z codziennymi, casualowymi, a także eleganckimi stylizacjami. Wełniany sweter świetnie pasuje do szerokich jeansów i sneakersów, a wełniana kamizelka, świetnie zgrywa się z białą koszulą, spódniczką i mokasynami!

Dla United Colors of Benetton, strażnika sekretów włoskiej dzianiny, jakość i pochodzenie wełny ma pierwszorzędne znaczenie. Grupa Benetton została pierwszą europejską firmą modową, która dołączyła do Międzynarodowej Organizacji Włókienniczej, co pozwala jej przyczynić się do coraz bardziej zrównoważonego i przejrzystego łańcucha dostaw wełny, wpływając na aktualne kwestie, takie jak recykling, jakość przędzy, identyfikowalność i ochrona zwierząt. Tylko United Colors of Benetton potrafi tak farbować wełnę, aby intensywne kolory nie traciły swojej barwy podczas prania i nie farbowały się nawzajem.

Ubrania z wełny United Colors of Benetton są często przekazywane z pokolenia na pokolenie, stając się prawdziwymi rodzinnymi skarbami. Dla United Colors of Benetton, wełna jest włóknem emocjonalnym, łączącym ludzi na przestrzeni lat.
Kolekcje ubrań z naturalnej wełny są dostępne w sieci sklepów stacjonarnych Benetton w całej Polsce.

https://www.benettongroup.com/media-press/
https://pl.benetton.com/
facebook.com/Benetton.Poland/
youtube.com/user/benetton
instagram.com/benetton_poland_czechrepublic/

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Meble wielofunkcyjne. Trend czy praktyczność?
Następny NA ŁONIE NATURY WSZYSCY STAJEMY SIĘ LEPSI – NOWA KOLEKCJA WRANGLER ALL TERRAIN GEAR JESIEŃ-ZIMA 2022