fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Czterech przyjaciół, jeden cel: spędzić najcudowniejszy czas w roku i nie zmarznąć dzięki zimowej kolekcji ESPRIT pod ręką w bagażu. W drodze do ich górskiego domku sprawy przybierają nieoczekiwany obrót….w pozytywnym znaczeniu.

BOŻE NARODZENIE POZA DOMEM

Utrzymanie ciepła i komfortu w samochodzie? Nic prostszego! Grupa przyjaciół wybiera ciepłe dzianiny, klasyczne płaszcze i wygodne pikowane kurtki na swoją zimową wycieczkę w góry. Na maleńkiej skalistej drodze spotykają Farah, której towarzyszy szczeniak – jej samochód uległ awarii. Decydują się zabrać ich ze sobą dalej.

ALL I WANT FOR CHRISTMAS

Niech zabawa się zacznie! Czwórka przyjaciół razem z nowymi towarzyszami rozpoczynają świąteczną celebrację w przytulnym górskim domku: kolędowanie w swetrach z motywem reniferów? Pewnie! Przystrojone koronkami ściany i odrobina blasku? Dlaczego nie?!

WINTER WONDERLAND

Wychodząc na zewnątrz, aby spędzić pełen wrażeń dzień na śniegu, przyjaciele wkładają inspirowane latami siedemdziesiątymi outfity. Swetry z plecionych dzianin przyjemnie otulają i chronią przed zimnem. Sportowe spodnie z bocznymi paskami są świetnym towarzyszem podczas narciarstwa biegowego. Pikowane kurtki z nadrukami sprawdzą się zarówno na snowboardzie, jak i przy lepieniu bałwana.

W MODNYM BLASKU SZTUCZNYCH OGNI

Time to get the party started! The friends count down the last night of the year in casually festive looks. Dressy suiting injected with a dash of rock’n’roll black leather, some laid-back denim and confetti sequin sweaters thrown in for fun. New Year’s resolutions, anyone? Getting together again next holiday season!

Czas na imprezę! Przyjaciele odliczają sekundy ostatniej nocy w roku w świątecznym stylu. Szykowne kombinezony z odrobiną czarnej skóry w stylu rock’n’rolla, luźne dżinsy i cekinowe swetry sprawdzają się świetnie podczas zabawy. Noworoczne postanowienia? Ponowne spotkanie w następnym sezonie świątecznym!

Poprzedni

Świąteczne prezenty w Kontigo

Następny

Sunvital ciesz się zimą!

Zobacz również to: