Z miłości do siebie. Curaprox CS 12460 velvet


Curaprox wyspa kobiet

Dzień Kobiet już za moment… Podczas tego święta uwielbiamy dostawać piękne bukiety i drobne upominki. Ale czy jest coś lepszego niż prezent dla samej siebie? Taki, który jest oryginalny, modny, a przede wszystkim praktyczny? Taki, który codzienne mycie zębów zamieni we wspaniały rytuał?

Odpowiedzią na te pytania jest szczoteczka CS 12460 velvet od marki Curaprox. Miękka jak aksamit, wykonana w wysokiej jakości standardzie GOLD, przeniesie higienę jamy ustnej na zupełnie inny wymiar. Uczcij ten dzień i pozwól sobie na prawdziwą delikatność nie tylko od święta.

Zakochasz się w niej nie tylko Ty, ale również Twoje dziąsła. Szczoteczka CS 12460 velvet posiada aż 12460 gęsto osadzonych, niewiarygodnie cienkich włókien Curen®. Każde z nich ma średnicę zaledwie 0,08 mm, czyli prawie tak cienką jak włos. Gęsta powierzchnia czyszcząca doskonale kruszy i usuwa płytkę nazębną. To wszystko z myślą o mocnych, pięknych zębach i zdrowych dziąsłach… bez żadnych uszkodzeń szkliwa i bez ryzyka recesji dziąseł. Optymalne czyszczenie ułatwia także lekko odchylona, kompaktowa główka oraz ośmiokątny uchwyt zapewniający szczotkowanie pod odpowiednim kątem 45 stopni. Produkt dostępny jest w 36 wersjach kolorystycznych. Dzięki czemu możesz wybrać swoją ulubioną. Poświęć trochę czasu dla siebie i zdrowia jamy ustnej i rozkoszuj się tą chwilą razem z Curaprox.

Curaprox CS 12460 velvet: 37,90 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Mała wielka zmiana! Dodatki Monnarita, które stworzą wyjątkowy klimat wnętrza
Następny Dziennik prowincjonalnej damy