Z kolekcją Flik Flak „Opowieści z całego świata” zawsze jest czas na bajkę!


Flik Flak wyspa kobiet

Dla stworzenia swojej najnowszej kolekcji „Opowieści z całego świata”, marka Flik Flak zebrała fantastycznych opowiadaczy bajek, od magików po potwory. Każdy z tych nowych szwajcarskich zegarków dla dzieci, z materiału bio z paskiem z tworzywa PET z recyklingu, pokazuje godzinę i przedstawia własną opowieść. Kod QR na dopasowanym pudełku jest kluczem do specjalnej, powiązanej baśni. Będą one dostępne za darmo na www.flikflak.com od 11 sierpnia 2022 r., otwierając nowy ekscytujący rozdział przygody szytej na miarę.

Wróżki, jednorożce i nieuchwytne potwory zapraszają nas do pięknej krainy fantazji, gdzie dostaniemy się bez wróżkowego pyłku. Fairy Cool (ZFBNP196) to kolorowi skrzydlaci przyjaciele lecący ku lśniącym kryształkom na tarczy. Szukasz czegoś bardziej w stylu wróżek? Spójrz na mieniący się Stary Way (ZFPNP119) z sukienkami w sam raz dla Dzwoneczka na wróżkowy bal. Na zegarku Dreaming Unicorn (ZFBNP195) wspaniały mityczny jednorożec podąża mieniącym się szlakiem księżycowym po gwiazdkę z nieba.

Czas na potwory i szczyptę magii? Nessie-Ncredible (ZFBNP199) to spotkanie z nieuchwytnym szkockim potworem, sławnym nie tylko w odległym Loch Ness. Coolozaurus (ZFBNP197) to niezwykła podróż w czasie – a dokładnie powrót do przeszłości sprzed 65 milionów lat – za przewodników posłużą nam wielkookie dinozaury. Na zegarkach Vikings (ZFPNP122) skandynawscy wojownicy opowiadają własne sagi, zeskakując z długich łodzi ze swoimi okrągłymi tarczami bojowymi w dłoniach.

W świecie bez granic rzeczywistość jest umowna, jednak rycerze i kowboje potrafią idealnie połączyć fakty i fikcję. Bohaterowie modeli Knighthood (ZFPNP120) noszą lśniące zbroje, natomiast zegarki Yee Ha! (ZFPNP121) łapią na lasso fantazje o byciu kowbojem i zabierają nas do świata dzikiego zachodu.

Teraz zawsze jest czas na bajkę…

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Nowość MyBestSlim 2.0 od MyBestPharm
Następny Zemsta faraona - letnie przypadłości na urlopie