fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Nakładka do mopa Vileda TURBO 3w1 Mikrofibra sprawia, że mycie podłóg jest jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe. Wkład eliminuje zanieczyszczenia aż o 40 proc. efektywniej, usuwając 99% bakterii przy użyciu samej wody – nie wymaga stosowania detergentów. Potwierdzają to badania, przeprowadzone przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych.

Vileda TURBO 3in1

Nakładka Vileda TURBO 3w1 Mikrofibra łączy technologię najlepszego mopa płaskiego z najlepszym mopem sznurkowym. Dzięki temu doskonale czyści i skutecznie usuwa pojedyncze zabrudzenia. Została wykonana z dwukolorowego, trójwymiarowego włosia, dlatego zapewnia czystość bez smug i zarysowań nawet najdelikatniejszych powierzchni. Jest bardzo skuteczna – świetnie radzi sobie z uporczywym brudem i drobinami. Profil trójkątnej główki pozwala w łatwy sposób dotrzeć do kątów i narożników, a ruchoma głowica sprawia, że czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc pod meblami, jest proste i wygodne.

Dodatkowym atutem, zapewniającym higieniczną czystość i bezpieczeństwo porządków, jest możliwość wyprania wkładu w pralce, nawet w 60 stopniach.

Cena: ok. 29,90 zł

Więcej na: www.sklep.vileda.pl/produkt/wklad-do-mopa-mopa-obrotowego-vileda-turbo-3w1-mik.php

Poprzedni

Zwalcz „zły” cholesterol! Otręby owsiane wysokobłonnikowe Sante – dla zdrowia serca

Następny

LETNIE ORZEŹWIENIE. KOSMETYKI NA LATO

Zobacz również to: