Vegeta Bio i Piramidka Smaku do barszczu czerwonego – marka Vegeta prezentuje nowe produkty doskonałe na święta


piramidka smaku do barszczu czerwonego wyspa kobiet

Bogaty aromat, niezwykły smak i doskonale dobrane składniki – to właśnie skrywają nowości produktowe od Vegeta. Marka wprowadza do swojej oferty Vegetę Bio i Piramidkę Smaku do barszczu czerwonego. Jest to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy poszukują wyrazistych i naturalnych smaków w potrawach przygotowywanych samodzielnie.

Naturalnie wspaniały smak – Vegeta Bio

Vegeta, znana na całym świecie, unikalna mieszanka różnorodnych przypraw i suszonych warzyw, nadaje perfekcyjny smak ulubionym potrawom. Produkt inspiruje do podejmowania kulinarnych wyzwań i jest niezbędnym składnikiem w każdej kuchni. Tym razem marka, wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, wprowadza do swojej oferty Vegetę Bio. Produkt zawiera 10 różnych warzyw i przypraw uprawianych zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Co ważne, w składzie nie znajdziesz cukru, glutenu, laktozy, konserwantów i sztucznych dodatków, zatem doskonale spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Swój niezwykły smak zawdzięcza również soli morskiej, która dodatkowo nadaje wyrazistości potrawom.

Aromat ukryty w Piramidce Smaku do barszczu czerwonego

Pływające w ulubionej zupie przyprawy to zmora wszystkich dzieci, a często i dorosłych. Jak się okazuje, marka Vegeta ma na to rozwiązanie – z Piramidkami Smaku gotowanie może być znacznie prostsze. Vegeta wprowadza do swojej oferty kolejny produkt – do segmentu Piramidek Smaku dołącza wersja przeznaczona do barszczu czerwonego. Jest to aromatyczna mieszanka ziół i przypraw zamknięta w praktycznej i łatwej do użycia torebce. Starannie dobrane składniki oraz odpowiednie proporcje pozwalają uzyskać esencjonalny smak kultowej zupy.

Piramidka Smaku do barszczu czerwonego doskonale wpisuje się w aktualne potrzeby odbiorców, którzy w sezonie jesienno-zimowym poszukują rozgrzewających i aromatycznych potraw. Piramidki można łatwo i szybko usunąć z zupy i delektować się ich smakiem bez konieczności wyławiania pojedynczych przypraw z talerza.

Nowy limitowany produkt wzbogaci linię podstawowych wariantów:

• Piramidka smaku do rosołu,
• Piramidka smaku do pomidorowej,
• Piramidka smaku do jarzynowej.

Więcej informacji na temat produktów Vegeta oraz inspiracje kulinarne marki znajdziesz na stronie https://www.vegeta.pl oraz na kanale YouTube Podravka Polska.

Poprzedni Zalety franczyzy
Następny Jak wybrać wygodne i praktyczne buty na zimę