Ubezpieczenia Zdalnie – nowa jakość ubezpieczeń


Ubezpieczenia Zdalnie wyspa kobiet

Co powstanie z połączenia pasji, potrzeby nowoczesnych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej? Ubezpieczeniazdalnie.pl to wyjątkowa platforma, dzięki której bez wychodzenia z domu możesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

Ubezpieczenia NNW – co to takiego?

Polisa NNW pomaga poradzić sobie nie tylko z następstwami nieszczęśliwych wypadków, jak mogłaby wskazywać na to nazwa. To też szereg świadczeń, które wspierają nas na wypadek zachorowania, ale również zawierają atrakcyjny pakiet assistance, dzięki któremu możemy korzystać z naszej polisy nawet w momencie, gdy zdrowotnie nic nam nie dolega. Ponadto, wykupując polisę uzyskuje się dostęp do zniżek u naszych partnerów (m.in. w sieci Yasumi) co sprawia, że pierwsza okoliczność skorzystania z benefitów może być wyłącznie przyjemnością.

Tym co wyróżnia ofertę ubezpieczeniazdalnie.pl jest bardzo dobre dopasowanie produktu do potrzeb każdego członka rodziny. Nie znajdziemy tu uniwersalnych rozwiązań, a dedykowane kobietom, mężczyznom oraz dzieciom wyjątkowe pakiety świadczeń, które skrojone są pod ich potrzeby.

Do stworzenia każdego z produktów zapraszamy wyjątkowych partnerów, firmy o ugruntowanej na rynku pozycji (m.in. Signal Iduna, Europ Assistance), które dostarczają nam rozwiązania szyte na miarę dla poszczególnych pakietów.

W ofercie znajdują się takie produkty jak:

Dedykowana kobietom UbezpieczOna – pakiet zabezpieczający kobiety pod kątem najczęściej występujących dolegliwości. Jedynie 145 zł rocznie wystarczy, aby w momencie gdy cały świat wali nam się na głowę móc pozwolić sobie na chwilę finansowego oddechu. Dodatkowo w ramach pakietu znajdują się świadczenia pokrywające koszty prywatnego leczenia czy rehabilitacji powstałe w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dodatkowymi świadczeniami w ramach polisy jest pomoc „złotej rączki”, czy fachowca RTV. Dzięki czemu możesz korzystać ze swojej polisy pozostając w 100% zdrowa.

Dla mężczyzn z kolei idealnym wyborem będzie UbezpieczOny. W tym pakiecie duży nacisk położony został na wsparcie finansowe w wypadku śmierci lub choroby. Każda doba spędzona w szpitalu, czy na oiomie będzie wiązała się z wypłatą świadczeń. Panowie mogą również skorzystać z pomocy prawnej, polegającej na przesyłaniu wzorów dokumentów.

Najszersza oferta przygotowana została z myślą o dzieciach. Możemy ubezpieczyć zarówno dzieci, które wciąż przebywają z nami w domu, maluchy w żłobkach i przedszkolach, uczniów szkół podstawowych oraz średnich, a nawet studentów. Dla każdej z tym grup przygotowany został oddzielny pakiet, ponieważ w zależności od wieku potrzebują oni różnego wsparcia.

Jednak to nie wszystko, te i wiele innych, personalizowanych rozwiązań znajduje się na stronie www.ubezpieczeniazdalnie.pl. Pracownicy dedykowanej infolinii chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą, który pakiet wybrać.

Informacja prasowa

Poprzedni YASUMI Bakuchiol kuracja przeciwzmarszczkowa dla cery dojrzałej i wrażliwej
Następny NOWOŚĆ ALKMIE – YOUR NUDE W 3 ODCIENIACH!