TOP Góralki Mleczne


Góralki Mleczne wyspa kobiet

Wafelki Góralki, to słodycze, o których nie możecie zapomnieć. Tym razem ich Pyszna Radość pojawiła się na TOP-ie. Bowiem ich absolutna nowość polega na tym, że polewą kakaową pokryte są wyłącznie od góry. A pomiędzy ich chrupkością ułożono grubą warstwę kremowego nadzienia o smaku mlecznym. Chrupanie ciemnych wafli i rozpływającego się w ustach kremowego nadzienia gwarantuje niezapomniane wrażenia smakowe. I potrzebę powrotów do ich częstego zaspokajania.

Każdy z nas kupuje oczami. TOP Góralki Mleczne należą do kategorii produktów impulsowych. Nie sposób się im oprzeć, widząc opakowanie w brązowych odcieniach ze złotymi i czerwonymi elementami. Po lewej stronie kuszą warstwy nadgryzionego wafelka. A po prawej: plusk wylewającego się mleka nie tylko widać, ale wręcz słychać!

Chrupkość ciemnego wafelka, jego wielkość, jakość, smak i czytelne informacje na opakowaniu – to także elementy składające się na pyszną radość, której powinniście doświadczać w każdej sytuacji: na uczelni, na spacerze czy podczas zabawy.

TOP Góralki Mleczne to znakomita przekąska. Kupujcie ją z potrzeby zaspokojenia głodu, przyjemności, ale też pod wpływem chwili.

Waga: 40 g.
Cena: 1,49 zł.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Forsa. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym
Następny Cztery muzy