fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Są potrawy, które nieodłącznie kojarzą się z atmosferą Świąt Wielkanocnych, są wśród nich pasztety przygotowywane z różnych rodzajów mięs i jedna z najważniejszych potraw – aromatyczny żurek z kiełbasą i jajkiem, który gości na stołach w tym wyjątkowym okresie u ponad połowy Polaków.

Żurek to jedna z najpopularniejszych tradycyjnych potraw spożywana na początku wielkanocnego śniadania. Jednak jego przygotowanie wymaga pewnej wprawy i czasu, którego często brakuje w przedświątecznej gonitwie. Idealnym rozwiązaniem jest Żurek z kiełbasą wieprzową marki JemyJemy na naturalnym zakwasie, z aromatycznym czosnkiem i nutą majeranku. Może być podawany z ulubionymi dodatkami, np. połówkami ugotowanego jajka czy z ziemniakami. Sprawdzi się doskonale nie tylko podczas Świąt Wielkanocnych – jego smakiem możemy się cieszyć w dowolnej chwili. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, wystarczy przelać go do naczynia i podgrzać. Dodatkowo wszystkie zupy marki JemyJemy bazują na naturalnych składnikach, a ich doskonały smak sprawia, że są numerem 1 wśród gotowych zup1. Życzymy pysznych Świąt Wielkanocnych z Żurkiem JemyJemy!

Pasztet Dworski – naturalnie szlachetny

Na wielkanocnych stołach królują wszelkiego rodzaju pasztety z rozmaitych mięs, podawane z chrzanem czy żurawiną. Pasztety Dworskie ze szlachetnym mięsem z dzika, jelenia, królika lub kaczki, doprawione bogatą kompozycją ziół i przypraw uatrakcyjnią świąteczne menu. Inspirowane staropolskimi recepturami, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników, są świetnym urozmaiceniem rodzinnych spotkań i codziennych posiłków. Wszystkim miłośnikom pasztetów gwarantujemy niezawodny smak wysokiej jakości Pasztetów Dworskich, po które warto sięgnąć nie tylko podczas wielkanocnej uczty.

Producent: PROFI S.A.
Żurek z kiełbasą wieprzową JemyJemy (400 g), cena det. ok 7,69 zł
Pasztety Dworskie z dzikiem (130 g), cena det. ok 8,99 zł
Pasztety Dworskie z królikiem (130g), cena det. ok 8,99 zł
Pasztety Dworskie z jeleniem (130g), cena det. ok 8,99 zł
Pasztety Dworskie z kaczką (130g), cena det. ok 8,99 zł

Więcej informacji na www.jemyjemy.com oraz www.pasztetdworski.pl

Poprzedni

Wyśmienite wielkanocne serniki – poznaj przepisy z Piątnicy, no bo skąd!

Następny

Wawel na wiosnę z nutami nowości

Zobacz również to: