fbpx
sobota, 2 grudnia 2023

W wielkanocnej ofercie Solidarności i Goplany dominują całoroczne bestsellery oraz rynkowe hity w edycji limitowanej. Do sprzedaży wracają sezonowe figurki świąteczne Goplany i praliny Solidarności w oryginalnych puszkach w kształcie ozdobnych pisanek. Ofertę uzupełniają najbardziej lubiane słodycze firmy Colian w standardowej szacie graficznej oraz praliny i galaretki Goplana Premium.

Polacy z utęsknieniem czekają na tradycyjne rodzinne święta, które w ubiegłym roku wyglądały inaczej niż zwykle. Badania IRCenter* pokazują, że ponad połowie z nas najbardziej brakowało m.in. wspólnych spacerów, spotkań rodzinnych i towarzyskich. Ograniczenia, których doświadczyliśmy, spowodowały, że relacje międzyludzkie i rodzinne chwile doceniamy teraz znacznie bardziej niż przed pandemią. Jako konsumenci, Polacy coraz chętniej sięgają po polskie produkty, deklarując chęć wspierania lokalnych sklepów, marek i producentów. Kupowanie sezonowych słodyczy, takich jak np. wielkanocne czekoladowe figurki, powoli staje się tradycją. Coraz większą rolę podczas wyboru odgrywa jakość produktu.

Figurki świąteczne Goplana o smaku karmelowym w czekoladzie to coroczny hit sprzedażowy marki i numer 1 pod względem wartości sprzedaży w swojej kategorii. Kolekcja bestsellerowych 9 figurek z wizerunkami zajączka, baranka i kurczaczka jest dostępna w edycji limitowanej. Idealny słodki drobiazg na niezobowiązujący prezent, nie tylko dla dzieci, i element dekoracji wielkanocnego stołu. Cena det. ok. 1,20 zł/szt.

W limitowanej ofercie Solidarności królują oryginalne puszki w kształcie wielkanocnych pisanek z pralinami Złota Wiśnia i Złoty Adwokat, dostępne z bilecikiem do wpisania indywidualnej dedykacji dla obdarowywanej osoby. Cena det. ok. 14 zł/ szt.

Polecamy także bestsellerowe praliny Śliwka Nałęczowska oraz Złota Wiśnia w eleganckich owalnych puszkach z ozdobną kokardą. Słodkie upominki z klasą! Cena det. ok. 25 zł za opakowanie 250 g.

Świetnym wyborem na prezent, do dzielenia się, wspólnej lub indywidualnej konsumpcji będą praliny z limitowanej oferty Goplany Premium. Polecamy wielosmakowe praliny w różnych formatach i gramaturach (Goplana Chocolate Secrets, Goplana Chocolate Fantasies, Goplana Chocolate Creations, Goplana TWISTY w trzech wariantach, Goplana CRISPY Choco-Nut) oraz galaretki w czekoladzie Goplana DELIGHTS, w eleganckiej szacie graficznej. Cena det. od 10 do 25 zł za opakowanie.

Specjalną ofertę wielkanocną uzupełniają najchętniej wybierane słodycze z oferty standardowej: ciastka Jeżyki, tabliczki Goplany, bitesy Tyci, żelki Akuku!, wafle Grześki, bakalie Jutrzenki. Warto zwrócić uwagę także na czekoladki Pistachio i Choco Choco w nowej szacie graficznej oraz szeroki wybór formatów pralin Solidarności.

*Badanie IRCenter, CAWI, N=1021, 11-23.05.2020 r.

Poprzedni

Wielkanoc z Sante. Zdrowo i pysznie!

Następny

Czy nasz sprzęt audio powinien być dobrej jakości?

Zobacz również to: