fbpx
sobota, 18 maja 2024

Napoje roślinne Sante Organic wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale też krótka lista składników i certyfikat BIO, który daje gwarancję, iż napoje powstały zgodnie z europejskimi regułami rolnictwa ekologicznego. Napoje Sante Organic to produkty w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych dodatków. Asortyment Sante Organic tworzy sześć rodzajów napojów: Owsiano-Migdałowy, Owsiany, Ryżowy z Quinoa, Sojowy z Wapniem, Ryżowy, Migdałowy. Są znakomite do spożycia „solo”, jako dodatek do kawy, płatków, musli i granoli, ale stwarzają też wiele różnorodnych możliwości kulinarnego wykorzystania.

Dbałość o właściwe żywienie to nie tylko unikanie wysoko przetworzonej żywności czy staranie o odpowiednie zróżnicowanie codziennego jadłospisu. Dla świadomych konsumentów istotna jest jakość produktu, krótka lista składników, a także ich ekologiczne pochodzenie. Do najprężniej rozwijających się trendów żywieniowych należy też bez wątpienia fleksitarianizm, którego istotą jest ograniczanie mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego oraz wzbogacanie codziennego jadłospisu o warzywa, owoce i inne produkty roślinne.

Napoje roślinne Sante Organic to idealna propozycja dla wegan, wegetarian, fleksitarian i wszystkich, którym zależy na zbilansowanej, urozmaiconej i pełnowartościowej codziennej diecie. Napoje z tej linii to produkty BIO, z europejskim logo produkcji ekologicznej – czyli tzw. „Euro-liściem”. Ten znak jest potwierdzeniem, że produkty spełniają restrykcyjne normy i powstają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Napoje Sante Organic wyróżnia tzw. „czysta etykieta” – bez substancji dodatkowych, konserwantów, barwników. Powstają bez dodatku cukrów (zawierają tylko naturalnie występujące cukry). Naturalnie nie zawierają laktozy, będą więc doskonałym wyborem dla osób z nietolerancją laktozy. Wyróżnia je niska zawartość tłuszczów nasyconych i niska zawartość soli.

Linia Sante Organic to sześć rodzajów napojów:

• Napój Owsiano-Migdałowy – z ekologicznego owsa i ekologicznych migdałów
• Napój Owsiany – z ekologicznego owsa
• Napój Ryżowy z Quinoa – z ekologicznego ryżu brązowego i ekologicznej komosy ryżowej
• Napój Sojowy z Wapniem – z ekologicznej soi i wzbogacony w wapń. Jest naturalnym źródłem wysokiej jakości białka.
• Napój Ryżowy – z ekologicznego ryżu
• Napój Migdałowy – z ekologicznych migdałów

Napoje roślinne Sante Organic to doskonały pomysł na urozmaicenie codziennej diety dla całej rodziny. Można je pić bez dodatków, przygotowywać na ich bazie koktajle, jeść je z płatkami, granolą czy musli. Doskonale sprawdzą się jako składnik wielu dań, tradycyjnie przygotowanych z dodatkiem mleka. Można ich używać do przyrządzenia naleśników, zup, gofrów, ciast, potraw typu curry. Będą też idealnym dodatkiem do ulubionej kawy.

Ceny:

Sante Organic Napój Owsiano-Migdałowy – ok. 9,8 zł/poj. 1 l
Sante Organic Napój Owsiany – ok. 8,6 zł/poj. 1 l
Sante Organic Napój Ryżowy z Quinoa – ok. 9,8 zł/poj. 1 l
Sante Organic Napój Sojowy z Wapniem – ok. 7,6 zł/poj. 1 l
Sante Organic Napój Ryżowy – ok. 9,5 zł/poj. 1 l
Sante Organic Napój Migdałowy – ok. 10,5 zł/poj. 1 l

Poprzedni

Eksplozja owocowego orzeźwienia z Tutti Frutti!

Następny

Nowy dzik dołącza do watahy LaQ

Zobacz również to: