Salon kosmetyczny Wrocław. Jaki gabinet kosmetyczny wybrać?


jaki gabinet kosmetyczny wybrać wyspa kobiet

Marzy Ci się relaks? Idziesz do gabinetu masażu. Chcesz wyregulować brwi? Dzwonisz do kosmetyczki. Potrzebujesz depilacji laserowej? Kierujesz swoje kroki w stronę ośrodka medycyny estetycznej.

Tak było przez lata. W rezultacie życie zadbanej kobiety przypominało niekończący się maraton po kolejnych punktach w mieście. Organizacja grafiku zabiegów była zadaniem zaiste karkołomnym. Niejednokrotnie kończyła się również nieprzyjemnymi reakcjami krzyżowymi w wyniku stosowania różnych standardów i formuł przez poszczególne ośrodki.

Jest jednak na mapie dolnośląskiej aglomeracji takie miejsce, w którym można się umówić na każdy z wyżej wymienionych zabiegów. Zobacz, czym wyróżnia się salon kosmetyczny we Wrocławiu, o którym tu mowa.

Czym różni się salon kosmetyczny od gabinetu medycyny estetycznej?

Różnica polega przede wszystkim na wykształceniu i uprawnieniach pracujących w tych miejscach osób oraz na wykorzystywanym sprzęcie. W salonach kosmetycznych pracują kosmetyczki, które nie muszą mieć wykształcenia medycznego. Mogą one wykonać manicure czy pedicure, wyregulować brwi lub położyć na nie hennę. W gabinetach medycyny estetycznej pracują lekarze i tylko oni wykonują zabiegi.

Lukę tę doskonale zapełniają kosmetolodzy. Są to wykształceni na specjalistycznych studiach fachowcy. Mają doskonale przygotowanie do wykonywania zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych, takich jak mezoterapia czy chemiczne peelingi PCA. Od razu warto zaznaczyć, że kosmetolodzy nie mają nic wspólnego z chirurgią plastyczną. Nacinanie powłok skórnych skalpelem czy jakimkolwiek innym narzędziem absolutnie nie wchodzi tu w grę.

W salonie kosmetycznym we Wrocławiu kosmetologia gra pierwsze skrzypce. Nie zabrakło tu jednak masaży (nie tylko relaksacyjnych) oraz usług typowych dla kosmetyczek. Dzięki temu można umówić się na jedną wizytę i w tym samym miejscu zadbać o całe swoje ciało – zgodnie z programem opracowanym przez wysokiej klasy kosmetologów oraz lekarzy.

Zabiegi kosmetyczne. W jakich problemach pomaga salon kosmetyczny Wrocław?

Oprócz typowej kosmetyki we wrocławskim salonie można skutecznie rozprawić się z trądzikiem, cellulitem, bliznami i rozstępami. Również zmarszczki i przebarwienia można skutecznie złagodzić lub wyeliminować, korzystając z zabiegów. Ich lista jest zresztą imponująca. Znajdziemy tu m.in. karboksyterapię, stymulatory tkankowe, fale radiowe, peelingi, dermabrazję, plazmę, nici PDO czy mezoterapię igłową, bezigłową i mikroigłową.

Po zabiegu można zaś zrelaksować się podczas masażu i w ten sposób nabrać sił przed powrotem do codziennych obowiązków.

Jak wyglądają pierwsze chwile w gabinecie kosmetycznym? O co pyta kosmetyczka?

Umawiając się na wizytę w salonie kosmetycznym we Wrocławiu, warto przypomnieć sobie wszystkie swoje codzienne zwyczaje. Specjalista zapyta Cię z pewnością o Twoją stałą rutynę pielęgnacyjną, a także o Twoje nawyki żywieniowe. Oprócz tego przed, w trakcie i po zabiegach wykorzystuje się tutaj sprzęt do obrazowania wielospektralnego. Skan taki pozwala na określenie obiektywnego wieku skóry, stopnia jej nawilżenia i ukrwienia oraz jej fototypu. Dzięki temu można perfekcyjnie dobrać moc poszczególnych zabiegów oraz kontrolować ich efekty.

Skan multispektralny wraz ze szczegółową poradą jest darmowy, jeśli w tym samym dniu wykupisz zaplanowany zabieg. Chcesz zadbać o swoją skórę, a nie masz czasu na odwiedzanie specjalistów rozsianych po całym mieście? Koniecznie umów się na spotkanie.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni JAK NAJLEPIEJ ZADBAĆ O SIEBIE W WIEKU 25 LAT
Następny Inspiracje z serca Ziemi w najnowszych kolekcjach płytek Opoczno