OSM Piątnica rozpoczyna kampanię promującą Jogurty naturalne


Piątnica wyspa kobiet

OSM Piątnica rozpoczyna kampanię promującą Jogurty naturalne

12 maja br. rozpocznie się kampania reklamowa Jogurtów naturalnych z Piątnicy. Potrwa ona 5 tygodni, obejmując emisje spotów w największych stacjach telewizyjnych, w internecie oraz działania w prasie branżowej. Celem kampanii jest podkreślenie najważniejszych cech Jogurtów naturalnych z Piątnicy: prostego składu, wyjątkowo delikatnego smaku oraz aksamitnej konsystencji.

Jogurt naturalny z Piątnicy powstaje wyłącznie z mleka oraz żywych kultur bakterii jogurtowych. Ma aksamitną konsystencję i pyszny, naturalny smak. Stanowi cenne źródło wapnia, fosforu oraz witaminy B2. Jogurt naturalny z Piątnicy jest taki w sam raz! Doskonale sprawdza się jako samodzielna przekąska prosto z kubeczka, ale znakomicie smakuje też z różnymi dodatkami: owocami, granolą czy musli. To pyszna porcja energii dla każdego!

Jogurt naturalny z Piątnicy jest niezastąpiony także do przygotowania koktajli, lekkich deserów, sałatek, dipów czy sosów.

Jogurty naturalne OSM Piątnica są smaczne i wartościowe, ponieważ powstają z tego, co najlepsze – najwyższej jakości mleka. Ich idealny smak i prosty skład gwarantuje Piątnica – marka uwielbiana przez Polaków. Spróbuj już dziś!

Zobacz spot:

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Mądre matki, dobre żony. Kobiety w Korei Południowej
Następny Kolekcja COLOR MY LIFE od Flik Flak, czyli czas na tęczowe wzory