Nowości od Swatch


Swatch wyspa kobiet

Szukasz upominku na komunię, urodziny lub inną okazję? Swatch ma w swojej ofercie kolorowe modele, które idealnie sprawdzą się jako prezenty.

Zegarki z serii New Gent BIOSOURCED mają silikonowy pasek oraz kopertę, którą dopełniają: tarcza ze szkła pochodzenia naturalnego, pierścień oraz wskazówki z poświatą Swatch Glow.

Duże zegarki BIG BOLD z matową kopertą z tworzywa sztucznego i silikonowym paskiem w tym samym kolorze mają sporą tarczę, na której widoczne są barwne wskazówki.

Niektóre z modeli są dostępne także w opcji SwatchPay! – SwatchPAY! używa pasywnego chipu NFC umieszczonego w kopercie zegarka, który umożliwia mu tym samym dokonywanie płatności zbliżeniowych.

Zamiast wrażliwych danych wykorzystuje odpowiedniki w postaci unikalnych identyfikatorów zawierających tylko kluczowe informacje potrzebne do procesu płatności. Dzięki temu Twoje dane i pieniądze są bezpieczne, co potwierdzili nasi partnerzy, czyli dwie największe firmy pośredniczące przy płatnościach bezgotówkowych: Mastercard i Visa.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Światowy Dzień Pocałunku według mężczyzn. Jak całują Alan Andersz, Rafał Rutkowski, Grzesiek Grzesiak i Karola Zawadka?
Następny Walka o środowisko jest walką o pokój i dobrostan ludzi