fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Botanic Help proponuje pacjentom nowy preparat ze wzmocnioną formułą o nazwie Reumatek Max. Produkt jest dedykowany pacjentom cierpiącym na reumatyzm i bóle kostno-stawowe. Wysoce skuteczny żel zawierający w swym składzie ekstrakty z 10 wyselekcjonowanych ziół. W tym wyciąg z czarciego pazura, gojnika, żywokostu,arniki i aloesu.

Masaż żelem przynosi ulgę pacjentom odczuwającym dysfunkcje kończyn, pleców oraz dolegliwości wynikające z nadmiernego wysiłku fizycznego. Preparat jest polecany dzieciom powyżej 3 roku życia w przypadku bóli wzrostowych. Masaż żelem poprawia krążenie i przynosi ulgę w dotkliwym bólu.
Formuła żelu doskonale się wchłania, nie pozostawiając plam na ubraniu. Charakterystyczne żółte opakowanie żelu jest doskonale widoczne na półce w aptece. Masaż żelem jest wskazany w dolegliwościach bólowych pleców, kręgosłupa, ramion, kolan oraz dłoni i stóp oraz we wszystkich bólach stawowych.

Cena:

Żel Reumatek Max® (200 ml): ok. 17-19 zł

Więcej informacji na stronie: www.botanichelp.pl

Żel Reumatek Max® jest dostępny w aptekach na terenie całego kraju. Jeśli w danej aptece nie ma produktu, poproś farmaceutę o kontakt z producentem (www.bioxon.pl)

Poprzedni

Czarna fala

Następny

Psik, by wirus znikł

Zobacz również to: