fbpx
piątek, 1 grudnia 2023

Mała czarna to klasyka gatunku. Idealnie mocna, idealnie aromatyczna. O jej jakości decydują dodatki i atmosfera rytuału. Spotkanie z przyjaciółkami, poranne „5 minut” dla siebie, czy też picie jej w południe dla pobudzenia uwagi. Idealnie gdy jest połączona z wyrafinowanym dodatkiem… Nie istnieje jedna nieomylna zasada dotycząca idealnego czasu na picie kawy, nie ma natomiast wątpliwości, że biały cukier jest kiepskim wyborem do słodzenia napoju.

Jeśli uwielbiasz rozpoczynać poranki aromatyczną kawą pomyśl o nietuzinkowym dodatku do niej. Marka Bartnik Mazowiecki przygotowała dla konsumentów – miód do kawy. To innowacyjny produkt, który nadaje kawie słodyczy, a do tego podkreśla jej naturalny smak. Przy tworzeniu miodu do kawy wykorzystano specjalną przyprawę kardamonową, która zachwyca zarówno korzennymi nutami, jak i wyjątkowymi właściwościami. Kardamon znany jest ze swoich właściwości przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych i rozgrzewających. Przy walce z infekcjami i wzmacnianiu odporności niezawodny okazuje się także cynamon, który ma działanie przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Natomiast goździki posiadają właściwości antyseptyczne oraz łagodzące ból. Miód do kawy nie zawiera dodatku cukru, żadnych innych dodatków ani konserwantów i w całości jest wyrobem naturalnym.

Tak przygotowana kawa zachwyca aromatem i głębią smaku. Po prostu spróbuj i się zakochaj….

Marka

Bartnik Mazowiecki to rodzinna pasieka położona w sercu Mazowsza. W obecnym kształcie nasza rodzinna pasieka „Bartnik Mazowiecki” to efekt pasji oraz wieloletniej pracy jej założyciela, czyli Edwarda Kalińskiego. Początkowo nasza pasieka prowadzona była hobbystycznie, lecz wraz z biegiem lat oraz nabywanym doświadczeniem praca przy pszczołach stała się naszym głównym zajęciem. Obecnie Bartnik Mazowiecki to pasieka licząca kilkaset rodzin pszczelich, którymi opiekuje się Edward Kaliński wraz z córką Justyną, która dla pszczelarstwa zrezygnowała z pracy w korporacji. Praca przy pszczołach oraz dostarczanie naszym Klientom prawdziwego, naturalnego miodu oraz zdrowego pyłku pszczelego sprawia nam mnóstwo radości! Obecnie śmiało możemy stwierdzić, że praca jest równocześnie pasją.

Cena:

Miód do kawy Bartnik Mazowiecki® (400 g): 29,99 zł

Produkt w sprzedaży internetowej pod adresem: www.bartnikmazowiecki.pl

Poprzedni

Świeży oddech – co zrobić, by nie stresować się przykrym zapachem z ust?

Następny

Zielono mi. La Sultane de Saba® balsam do ciała

Zobacz również to: