Majówkowe śniadanie na trawie z Helio


śniadanie na trawie wyspa kobiet

Maj to jeden z tych miesięcy, podczas którego najbardziej doceniamy wiosenną pogodę. Zmęczeni niskimi temperaturami, deszczem, wiatrem, nie możemy doczekać się każdego słonecznego dnia za oknem. To również ten czas, kiedy zaczynamy więcej chwil spędzać na świeżym powietrzu.

Rozpoczynamy rowerowe wycieczki, długie spacery, spędzanie niedzielnych wieczorów na czytaniu książki w ulubionym parku. A jak urozmaicić majówkowe poranki? Inspirujemy do stworzenia idealnego śniadania na trawie z Helio!

Jak je przygotować? To proste! Do plecaka pakujesz koc, ulubione napoje, propozycje śniadaniowe i wybierasz ulubione miejsce w swojej okolicy. Na takie spędzenie poranka zapraszasz wszystkich domowników lub przyjaciół. Oczywiście, nie możesz zapomnieć o zdrowych przekąskach, które powinny być częścią codziennej diety. W tym temacie idealnie sprawdzą się przekąski z linii #SoSoft! Helio.

To innowacyjna linia dla poszukujących wyjątkowo miękkich i soczystych suszonych owoców. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą swoje ulubione owoce suszone. Do wyboru masz aż 5 propozycji: soczyste daktyle, pyszne figi, morele, śliwki lub żurawinę nasączoną sokiem. Mnóstwo propozycji sprawia, że owoce z linii #SoSoft! Helio nigdy się nie nudzą. Dodatkowo możesz z ich użyciem przygotować mnóstwo posiłków, które również sprawdzą się jako majówkowe śniadanie np. batoniki z owoców suszonych, zdrowe ciasto. Owoce z tej linii świetnie pasują też jako dodatek do pysznych koktajli.

Majówkowe śniadanie? Tylko w ulubionym miejscu, ze wspaniałymi ludźmi i z przekąskami Helio! Korzystajmy z ciepłych, wiosennych dni i zadbajmy o to, by więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Maj to również idealny miesiąc, by zacząć wdrażać zdrowe nawyki, które pomogą nam w dbaniu o dobrą formę i kondycję.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni herbaLOVE – tak smakuje miłość do ziół i owoców! Teraz także w nowym wariancie – Zielona herbata, melon i konopie
Następny Rześkim krokiem w stronę lata. Nowy sorbet odświeżająco-chłodzący do stóp i nóg