fbpx
wtorek, 12 grudnia 2023

Marka Rolnik wprowadza na rynek nową serię warzyw gotowanych na parze. Jako pierwsze debiutują: mix kukurydza super słodka z papryką i mix warzywny z chili. Oba produkty są wyprodukowane z warzyw wysokiej jakości. Nie zawierają żadnych barwników i konserwantów. Prosty, naturalny skład – gwarantuje wysoką jakość produktów. Obie nowości posiadają czarne opakowanie z elementami złotego liternictwa. Na każdej puszcze znajdziemy pełną tabelę z wartościami odżywczymi i składem produktu.

Nowości:

Mix kukurydza super słodka z papryką Rolnik to kompozycja gotowanych na parze, intensywnie słodkich i chrupiących ziaren kukurydzy oraz pokrojonej na małe kawałeczki, kolorowej papryki – bez dodatku cukru. Prosty skład, oparty wyłącznie na 4 składnikach (kukurydza, papryka, woda, sól), to gwarancja naturalnego smaku i najwyższej jakości produktu. Mieszanka doskonale sprawdzi się w kuchni każdego smakosza potraw meksykańskich. Możesz jej użyć do przyrządzenia sałatki, makaronów, placków czy pizzy albo zjeść w formie zdrowej i sycącej przekąski, np. po podgrzaniu z masłem i solą.

Mix warzywny z chili Rolnik to wyjątkowa kompozycja warzyw: chrupiącej, czerwonej fasoli, złocistej kukurydzy, słodkich pomidorów i soczystej cebulki, zanurzonych w aromatycznym, idealnie pikantnym sosie pomidorowym z dodatkiem papryki chili, ziół i grillowanej cebuli. Jeśli szukasz pomysłu na smaczny i szybki obiad, nasza mieszkanka warzywna sprawdzi się doskonale! Po jej podgrzaniu i połączeniu z ryżem lub makaronem oraz opcjonalnie z mięsem, otrzymasz pełnowartościowy, pyszny i oryginalny posiłek. Mix zainspiruje Cię również do kulinarnych eksperymentów z potrawami kuchni meksykańskiej i francuskiej.

Cena w sklepie:
Mix kukurydza super słodka z papryką Rolnik (300 g): 4,39 zł
Mix warzywny z chili Rolnik (400 g): 4,99 zł

Produkty dostępne na terenie całego kraju. Rynek tradycyjny, jak i nowoczesny.

Poprzedni

BeGlossy “Flower Bloom”- poczuj wiosnę na swojej skórze

Następny

Makaron zagrodowy ARC-POL. Krajanka 6 jajeczna. NOWOŚĆ

Zobacz również to: