Konkurs – Mały świat wielkich przygód Polly Pocket! Wyniki konkursu


konkurs

Konkurs zakończony!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Zwycięzcami konkursu zostają następujące osoby:

Elżbieta P., Krystyna Z., Agata Lubera – gratulujemy:) Urocza, kieszonkowa laleczka Polly już wędruje do swoich nowych przyjaciółek!

————————————-

Pamiętacie Polly Pocket, może jako dziewczynki bawiłyście się tą małą laleczką?

Polly to kieszonkowa przyjaciółka wielu dziewczynek i przebojowa bohaterka animowanego serialu o takim samym tytule. Jest ciekawa świata, odważna i pełna energii. Lubi działać i ma mnóstwo wyjątkowych pomysłów. Pewnego dnia dostała od swojej babci wspaniały prezent – magiczny medalion – dzięki któremu zmniejsza się do kieszonkowych rozmiarów, ale jej świat i przygody stają się większe niż kiedykolwiek!

 

Mamy dla Was konkurs!

Napiszcie, jak wykorzystałybyście moc magicznego medalionu Polly Pocket. Do wygrania trzy kompaktowe zestawy Polly Pocket™ – zestaw w kształcie babeczki, donata oraz pozytywki, wszystkie z laleczkami i akcesoriami do zabawy.

Nasze jury wybierze trzy najciekawsze pomysły. Na zgłoszenia czekamy do 30 maja.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 01.06.2019 na stronie głównej portalu www.wyspa-kobiet.pl

Zgłoszenia konkursowe, opatrzone imieniem i nazwiskiem bądź nickiem autora, należy wysyłać na adres: redacja@wyspa-kobiet.pl i wpisując w tytule maila „konkurs Polly Pocket”.

Redakcja skontaktuje się ze zwycięzcami konkursu drogą mailową w celu ustalenia danych adresowych do przekazania nagród.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Pastel Romance od Misha – z miłości do finezji.
Następny Więcej niż pocałunek