fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Masz dzisiaj ochotę na połączenie tradycji z nowoczesnością? Kokosowy Orzeszek od Bartnik Mazowiecki to idealna pasta orzechowa dla wszystkich miłośników oryginalnych połączeń smaków. Aksamitne masło z orzechów laskowych zostało urozmaicone dodatkiem kokosa, który przywodzi na myśl egzotyczne wakacje.

To jednak nie koniec wyjątkowych składników… Formułę produktu uzupełnia miód oraz kakao. Dzięki nim pasta orzechowa zyskuje odrobinę słodyczy. Masło orzechowe jest wspaniałą alternatywą dla popularnych kremów kanapkowych wypełnionych cukrem i sztucznymi barwnikami. W paście Kokosowy Orzeszek Bartnik Mazowiecki z orzechów znajdziesz wyłącznie proste składniki najwyższej jakości, które zachwycają pysznym, naturalnym smakiem.

Składniki:

pasta z orzechów laskowych prażonych 51%, pasta kokosowa 24%, miód wielokwiatowy 21%, kakao 2%, wiórki kokosowe 2%

Wyprodukowano w Polsce

Zastosowanie:

– jako pasta do pieczywa,
– dodatek do owsianki i płatków,
– dodatek do deserów, naleśników i ciast,
– dodatek do koktajli.

Marka

Bartnik Mazowiecki to rodzinna pasieka położona w sercu Mazowsza. W obecnym kształcie nasza rodzinna pasieka „Bartnik Mazowiecki” to efekt pasji oraz wieloletniej pracy jej założyciela, czyli Edwarda Kalińskiego. Początkowo nasza pasieka prowadzona była hobbystycznie, lecz wraz z biegiem lat oraz nabywanym doświadczeniem praca przy pszczołach stała się naszym głównym zajęciem. Obecnie Bartnik Mazowiecki to pasieka licząca kilkaset rodzin pszczelich, którymi opiekuje się Edward Kaliński wraz z córką Justyną, która dla pszczelarstwa zrezygnowała z pracy w korporacji. Praca przy pszczołach oraz dostarczanie naszym Klientom prawdziwego, naturalnego miodu oraz zdrowego pyłku pszczelego sprawia nam mnóstwo radości! Obecnie śmiało możemy stwierdzić, że praca jest równocześnie pasją.

Cena:

Kokosowy orzeszek Bartnik Mazowiecki® (300 g): 36,99 zł
Produkt w sprzedaży internetowej pod adresem: www.bartnikmazowiecki.pl

Poprzedni

Wiosna z nową serią LUMI Color Art Desirée!

Następny

Piękna katastrofa

Zobacz również to: