fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Euro 2024 to emocjonujące wydarzenie sportowe, które przyciąga kibiców z całego świata. W trakcie mistrzostw możemy wspólnie kibicować naszym ulubionym drużynom, a przy tym cieszyć się przekąskami takimi jak popcorn i nowością – Mixem Orzechów Prażonych od HELIO.

Popcorn HELIO to idealna przekąska nie tylko na seans filmowy , ale również na wspólne emocje piłkarskie podczas Euro. Jest on bogaty w błonnik, białko i węglowodany. Możesz wybierać spośród różnych propozycji: popcorn maślany, solony, pikantny, mega ostry, karmelowy z cynamonem… Wybierz swój ulubiony i ciesz się czasem spędzonym z najbliższymi!

Idealną przekąską będzie również Mix Orzechów Prażonych od HELIO. To wyjątkowa mieszanka orzechów laskowych, nerkowców i migdałów, poddanych procesowi prażenia, aby wydobyć z nich wyjątkowy aromat i smak. To idealna przekąska na każdą okazję, która dostarcza cennych składników odżywczych. Błonnik pokarmowy i magnez zawarte w orzechach są kluczowe dla zdrowego stylu życia. Teraz możesz cieszyć się trzema ulubionymi smakami orzechów w jednym opakowaniu.

Smacznego kibicowania podczas Euro 2024! ⚽

Poprzedni

Ranking najlepszych suplementów na potencję

Następny

Botanic Harmony - kosmetyki, których siła tkwi w naturze!

Zobacz również to: