fbpx
sobota, 18 maja 2024

Dawanie prezentów świątecznych to jeden z ważniejszych momentów w roku, dlatego staramy się, aby były one idealne. Poczuj magię świąt i spraw, by ten szczególny dzień stał się niezwykły. Pomysły na upominki przygotowane przez markę Curaprox z pewnością zainspirują Cię do stworzenia oryginalnego i niebanalnego podarku dopasowanego do preferencji drugiej osoby. Szczoteczka soniczna? A może zestaw szczoteczek manualnych? Uzupełnij świąteczny set kultowymi, wybielającymi pastami do zębów i wyraź w wyjątkowy sposób swoją troskę o zdrowie bliskich.

Szczoteczka hydrosoniczna Black is White

Łączy design ze stomatologią i pozwala na osiąganie wspaniałych rezultatów. Dzięki wydajnemu silnikowi szczoteczka soniczna Hydrosonic Black is White działa z niesamowitą częstotliwością 42 000 ruchów na minutę. Główka szczoteczki wykonana jest z włosia pokrytego węglem aktywnym, dzięki czemu Hydrosonic skutecznie usuwa zarówno płytkę bakteryjną, jak i przebarwienia. Kiedy szczoteczka jest włączona, miesza wodę, ślinę i pastę do zębów w jamie ustnej tworząc aktywny roztwór, który działa również w trudno dostępnych miejscach. Ponadto wyposażona jest w trzy tryby działania i jeden intuicyjny przycisk służący do przechodzenia między nimi. W zestawie znajdziemy małą ładowarkę wraz z opakowaniem podróżnym.

Curaprox Wyspa Kobiet

Dwupak szczoteczek manualnych Black is White

Kultowe szczoteczki od Curaprox posiadają na swej główce aż 5100 ultra cienkich włókien CUREN®, które są delikatne dla zębów i dziąseł, lecz absolutnie bezlitosne dla płytki bakteryjnej. Zapewniają zupełnie nowe doświadczenie w zakresie czyszczenia zębów. Do wyboru mamy dwupak z dwiema czarnymi szczoteczkami lub duet czarnej i białej. Pokochają je zwolennicy szczoteczek manualnych i miłośnicy klasycznych kolorów.

Dwupak szczoteczek manualnych CS 5460 SWISS

Szczoteczki w kolorach bieli i czerwieni doskonale oddają świąteczny urok. Te od CURAPROX nie tylko są delikatne dla dziąseł i zębów, ale również zapobiegają uszkodzeniom, a przy tym idealnie kruszą i usuwają płytkę bakteryjną. 5 460 włókien CUREN® tworzy niezwykle gęstą powierzchnię czyszczącą o skutecznym działaniu. Każdy, kto raz wypróbuje tę szczoteczkę, nie będzie się mógł bez niej obejść.

Pasta do zębów Black is White

Wykorzystano w niej pełny potencjał węgla aktywnego do walki z przebarwieniami. Węgiel aktywny znakomicie absorbuje drobne cząsteczki zabrudzeń występujących na zębach po spożyciu pokarmów. Pasta o odświeżająco cytrynowym smaku, zawiera również specjalne enzymy i hydroksyapatyt, aby chronić przed próchnicą zębów, reminalizować szkliwo i uszczelniać kanaliki zębinowe. Dostępna jest również w wersji White is Black o wyjątkowo delikatnym, limonkowym smaku. Produkty doskonale sprawdzają się w codziennym stosowaniu.

Cena szczoteczki sonicznej Black is White: 730 zł
Cena dwupaku szczoteczek manualnych Black is White: 57 zł
Cena dwupaku szczoteczek manualnych CS 5460 SWISS: 53 zł
Cena past do zębów Black is White: 96 zł/ 90 ml

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

Poprzedni

Moda na ratunek planecie. Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru organizuje Responsible Fashion Awards (RFA), największy ekologiczny konkurs mody w Polsce

Następny

Wspomnienie lata zimą. Owocowa pielęgnacja z Tutti Frutti

Zobacz również to: