fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiele z nas marzy o pięknym, lśniącym uśmiechu, jednak nie każdy może go mieć. W tym celu próbujemy różnych metod, które pomogą rozjaśnić nasze zęby.

Niestety stosowanie zwykłych produktów wybielających, może przynieść więcej szkód niż korzyści. Marka Curaprox pokazuje, że piękny uśmiech możesz uzyskać w bezpieczny, a zarazem delikatny i skuteczny sposób. Poznaj produkty do pielęgnacji jamy ustnej z serii Black is white i przekonaj się o prawdziwej mocy węgla aktywnego.

Psst… z okazji zbliżającego się święta – Black Week, w sklepie internetowym marki, czeka na Ciebie wyjątkowa zniżka. Wpisując w koszyku kod „BIW”, produkty z linii czarnej jak noc kupisz aż 20% taniej*. Uwolnij swój najjaśniejszy uśmiech!

Szczoteczka hydrosoniczna Black is white

Stworzona z myślą o osobach, dla których liczy się styl i zdrowie jamy ustnej w eleganckim wydaniu. Do tego łączy design ze stomatologią i pozwala na osiąganie wspaniałych rezultatów. Szczoteczka posiada włókna Curen®, które pokryte są aktywowanym węglem, co umożliwia usuwanie przebarwień bez uszkadzania szkliwa, a dzięki niewielkiemu wygięciu główki, można łatwo czyścić najtrudniejsze miejsca. Hydrosonic Blask is white została wyposażona w trzy tryby działania (44 tys. – 84 tys. ruchów szczoteczki na minutę) i jeden intuicyjny przycisk służący do przechodzenia między nimi. Dodatkowo wydajny silnik pozwala na szczotkowanie przez 60 minut. W zestawie znajdziemy małą ładowarkę wraz z opakowaniem podróżnym.

Zestaw podróżny Black is white

To czarne piękno mierzy tylko 9,5 cm x 6 cm, dzięki czemu zmieści się do walizki, bagażu podręcznego, a nawet kieszeni! Znajdziemy w nim kultowe produkty z serii czarnej jak noc. Szczoteczka do zębów w podróżnej wersji składanej, dzięki 8760 gęsto osadzonym włóknom CUREN® z wybielającymi cząsteczkami węgla aktywnego jest delikatna dla zębów i dziąseł, ale bezlitosna dla płytki nazębnej. Pasta do zębów o pojemności 10 ml z węglem aktywnym pochłania nieestetyczne przebarwienia. Zawarty w niej hydroksyapatyt uzupełnia utracone minerały w szkliwie. Z kolei węglowe szczoteczki międzyzębowe o stożkowym kształcie i w różnych rozmiarach zapewniają czyste przestrzenie międzyzębowe.

Zestaw szczoteczka i pasta Black is white

Idealny duet dla bielszych zębów. Szczoteczka z serii Black is white posiada 8760 włókien Curen® z wybielającymi cząsteczkami węgla aktywnego, które są delikatne dla zębów i dziąseł, ale bezlitośnie niszczą płytkę bakteryjną. Zapewnia ona zupełnie nowe doświadczenie w zakresie czyszczenia zębów. Pasta Black is white o odświeżająco cytrynowym smaku, usuwa przebarwienia za pomocą węgla aktywnego – nie poprzez mechaniczne lub chemiczne wybielanie. Zawarte w niej enzymy chronią przed próchnicą. Hydroksyapatyt powoduje remineralizację szkliwa. Nie znajdziemy tu SLS, triklosanu, środków wybielających i granulek z tworzywa sztucznego.

Guma do żucia Black is white

To doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Guma do żucia „Black Is White” ma pyszny, cytrusowo-miętowy, świeży smak. Najlepsze jednak jest w niej to, że zawiera mnóstwo dobrych składników. Aktywny węgiel usuwający przebarwienia i wybielający zęby bez żadnych uszkodzeń. Hydroksyapatyt wypełniający ubytki. Oksydazę glukozową o działaniu antybakteryjnym oraz ksylitol dający ochronę przed próchnicą i zapewniający słodki smak. Taki dodatek do świątecznego zestawu z pewnością zaskoczy.

Curaprox Black is white Hydrosonic: 761,00 zł/ szt.
Curaprox Black is white Zestaw podróżny: 86,30 zł/ szt.
Curaprox Black is white Zestaw szczoteczka i pasta 90 ml: 131,00 zł/ szt.
Curaprox Black is white Guma do żucia: 23,00 zł/ szt.

*Kod kuponu obowiązuje na wszystkie produkty Black is white w sklepie internetowym curaprox.pl od 30.10 do 23.11 (lub do wyczerpania zapasów). Przy kasie należy użyć kodu promocyjnego BIW, a rabat zostanie zastosowany automatycznie. Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub kodami.

 

Poprzedni

Różana pielęgnacja dla cery wrażliwej

Następny

Przed grudniem

Zobacz również to: