fbpx
czwartek, 25 kwietnia 2024

To idealny moment, aby na chwilę zatrzymać się i poświęcić więcej uwagi kobietom, które nas otaczają – naszym mamom, siostrom, ciociom, przyjaciółkom, ale też (a może: przede wszystkim?) – sobie. 😊

Może to być wspólny seans w kinie, wyjście na kawę i niespieszna rozmowa albo drobny upominek, który umili wieczór, np. ciekawa książka, piękna zapachowa świeca lub delikatne produkty, które swym kojącym zapachem zachęcą do zorganizowania wieczornego spa w domowym zaciszu. Warto sprawić, aby ten czas dla siebie był wyjątkowym doznaniem. Pomogą w tym wyselekcjonowane produkty Rituals z kolekcji The Ritual of Sakura oraz The Ritual of Ayurveda.

1. Zestaw podarunkowy The Ritual of Sakura

Starożytna tradycja Hanami z Japonii to ukłon w stronę ulotnego piękna kwiatu wiśni. Tak jak w przypadku samego życia, jego piękno jest krótkotrwałe i cenne, dlatego należy się nim cieszyć w pełni. Odkryj The Ritual of Sakura i świętuj każdy dzień jako nowy początek.

Zestaw dostępny jest w trzech rozmiarach: S – 109 zł, M – 185 zł, L – 235 zł

2. Zestaw podarunkowy The Ritual of Ayurveda

Znajdź równowagę dzięki zestawowi upominkowemu The Ritual of Ayurveda. Ta starożytna filozofia opiera się na przywracaniu wewnętrznej harmonii poprzez starą praktykę oczyszczania i pielęgnowania ciała i duszy.

Zestaw dostępny jest w trzech rozmiarach: S – 109 zł, M – 185 zł, L – 235 zł

3. Świeca The Ritual of Sakura

Świeca, która sprawi, że każdego dnia będziesz otaczać się zapachem wiosny. Poczuj, jak dzięki słodkiemu zapachowi kwiatu wiśni i kremowego mleka ryżowego, z każdą chwilą ogarnia Cię coraz większy optymizm. Dzięki gruszce nashi i zielonym nutom głowy, a także sercu kompozycji z owocowym kwiatem wiśni i irysem, możesz zanurzyć się w zapachu, który przyniesie Ci uczucie odnowienia.

Cena: 115 zł

Poprzedni

Lip Magnifier, czyli balsamy powiększające usta

Następny

Projekt polskich naukowców wśród 9 nominowanych do nagrody Lush Prize 2024 w kategorii “Science”

Zobacz również to: