Porady dla niego: pierwsza randka. Gdzie ją zaprosić?


gdzie iść na pierwszą randkę

Wydawałoby się – prosta sprawa. Nic bardziej mylnego! Decyzja gdzie iść na pierwszą randkę może mieć kluczowe znaczenie dla waszej znajomości.

Wielu facetów myśli, że pierwsza randka musi być wyjątkowa, powinna nią wstrząsnąć i powalić na kolana. Znowu błąd! Udana randka to ta, która spełnia kilka łatwych do ogarnięcia warunków. Po pierwsze: musi być was na nią stać. Niby oczywiste, prawda? Jednak, jeśli nie jesteś pewien, czy ona może sobie na to miejsce pozwolić, nie szalej z luksusem i ekstrawagancją (spokojnie, na to jeszcze przyjdzie czas) – wiele kobiet chce płacić za siebie rachunki! Po drugie – możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy. To absolutna podstawa. Odpadają więc wszystkie głośne imprezy, koncerty itp. miejsca, w których musicie zdzierać sobie gardło, by się usłyszeć. I wreszcie po trzecie: możliwość utrzymywania kontaktu wzrokowego. Rozmowa plus kontakt wzrokowy to najlepszy sposób by zbudować z nią więź i pozostać w jej myślach.

Omówimy teraz najbardziej popularne i totalnie nietrafione miejsca na pierwsza randkę.

Fast food

Uwierz, Happy Meal, mimo swojej nazwy, raczej jej nie uszczęśliwi (o ile w ogóle stawi się na randkę..) Zakazane jest każde miejsce, które nie sprzyja zachowaniu estetyki jedzenia. Trudno zauroczyć dziewczynę i prowadzić zajmującą rozmowę z sałatą między zębami czy nosem upapranym keczupem.

Spotkanie klasowe

Wyraz totalnej desperacji! To tak, jakbyś przytaszczył transparent powiewając nim i krzycząc: „spójrzcie na mnie, ja też mam dziewczynę!”

gdzie iść na pierwszą randkę

Domówka/twoje urodziny

Pierwsza randka na imprezie domowej z twoimi znajomymi może skutecznie zepsuć wam spotkanie. Jeśli dziewczyna nikogo nie zna, może czuć się niepewnie i sztucznie. Po drugie, ty sam nie znasz jeszcze tej dziewczyny, nie wiesz, jak zachowa się wobec twoich znajomych (dla których to również może być niezręczna sytuacja). Po trzecie – jeśli to twoje urodziny, nie będziesz miał czasu, aby pobyć z nią sam na sam.. Domówkom radzimy powiedzieć stanowcze NIE.

Obiad z rodziną

Jeśli przyszedł ci do głowy ten totalnie nietrafiony i głupi pomysł, natychmiast sobie go z niej wybij. Pierwsze randki są wystarczająco trudne i to bez konieczności zamartwiania się o wywarcie dobrego wrażenia na rodzinie. A poza tym takie zaproszenie może odstraszać – to sygnał, że facet jest zbyt mocno przywiązany do swojej rodziny.

Twoje mieszkanie

Po pierwsze: nie znasz jej, nie wiesz, jak się zachowa, czy nie zacznie cię potem nachodzić i stalkować. Kolejna kwestia: pierwsza randka w mieszkaniu to oczywiste zaproszenie dziewczyny do łóżka (chyba, że na to właśnie liczysz, co jest bardzo głupim pomysłem – patrz punkt 1) Po trzecie – zaproszenie jej do domu wygląda tak, jakbyś szedł na łatwiznę i nie chciało ci się wysilać. A przecież stać cię na więcej, prawda?

Wesele

Jeśli myślisz, że to dobra odpowiedź na pytanie, gdzie iść na pierwszą randkę, możesz tkwić w błędzie. A dlaczego? Powód jest bardzo prosty: jeśli wam nie wyjdzie i randka okaże się katastrofą, zostaniecie uwiecznieni na wszystkich pamiątkowych zdjęciach ślubnych 🙂

Klub nocny

„Co?!”, „Nie słyszę cię!!” i dalej w tym stylu. Nie będziecie w stanie usłyszeć ani słowa poprzez dudniącą muzykę i krzyki! Decyzja gdzie iść na pierwszą randkę powinna opierać się na wyborze miejsca, które umożliwi prowadzenie swobodnej konwersacji. W głośnym klubie ledwo słyszysz, co sam mówisz i nie ma mowy o prowadzeniu normalnej rozmowy.

Kino

Zero szansy na rozmowę i budowanie więzi. A już wybór romantycznej komedii to podwójna katastrofa: faceci w takich filmach są zawsze niemożliwie przystojni i pełni romantyzmu. Na ich tle możesz wypaść dość blado, nieprawdaż? Uwaga! Wyjątkiem jest plenerowe kino: gwarantuje zarówno swobodną rozmowę jak i obejrzenie filmu.

Koncert

Koncert jest dobrym wyborem, ale tylko pod warunkiem, że znacie się już przez jakiś czas. Zbyt głośna muzyka + zdzieranie płuc, próbując cokolwiek powiedzieć = katastrofa.

A zatem gdzie ją zaprosić na pierwszą randkę? Możliwości w zasadzie jest niewiele, ale pamiętaj, że tu chodzi o decydujące spotkanie, o pewniaka, dzięki czemu będzie dziewczyna będzie twoja!

gdzie iść na pierwszą randkę

Obiad w przytulnej restauracji

Pierwsza randka spędzona w przyjemnej, zacisznej restauracji umożliwia prowadzenie rozmowy a jednocześnie wysyła komunikat, że nie zależy ci wyłącznie na seksie. Co więcej, jeśli spotkanie okaże się udane, będziecie mieć możliwość przedłużenia go na wieczór.

Ciacho i kawa

Banalne? Ale trafione w punkt! Spotkanie w kawiarni to w zasadzie jedna z najlepszych odpowiedzi na pytanie gdzie iść na pierwszą randkę. Gwarantuje dobre aromaty, pozytywne otoczenie, możliwość prowadzenia długiej rozmowy – wszystko to składa się na przepis na idealną randkę!

Spacer w parku

Bliskość przyrody pozytywnie wpływa na nastrój, a swobodna, niekrępująca atmosfera pomaga nawiązać więź. Będziesz miał doskonałą okazję, by zabłysnąć swoją elokwencją czy też ująć dziewczynę swoim poczuciem humoru.

Plenerowe kino, piknik, muzeum

Kolejny dobry i sprawdzony pomysł z powodów takich jak te wyżej wymienione.

 

Poprzedni Szampony Herbal Care w wersji familijnej
Następny Jak przygotować wyprawkę dla maleństwa? Zobacz nasz krótki poradnik