Jesteś tutaj: Strona Główna

Najnowsze Sekrety Piękna

18-05-2018
Lato zbliża się dużymi krokami, a wraz z nim nadchodzą plażowe stylizacje i nieodparta chęć do spędzania czasu na słońcu. Aby spełnić to pragnienie, PARFOIS przygotowało kolekcję, która zamieni słoneczne chwile w jeszcze lepsze.
16-05-2018
Zapewnia przedłużoną, wysoką ochronę przeciwsłoneczną z fotostabilnymi filtrami UVA i UVB. Pielęgnuje skórę i chroni ją przed wysuszeniem dzięki nawilżającym algom i pielęgnacyjnym olejkom.
16-05-2018
Maj to miesiąc, w którym celebrujemy niezwykły dzień - Święto naszych Mam. Pragniemy powiedzieć im, jak wyjątkowe są i jak wiele dla nas znaczą. Marka Oriflame przygotowała wiele pomysłów na prezent, który z pewnością sprawi im wiele radości.

Najnowsze Sekrety Szczęścia

16-05-2018
Nietrzymanie moczu to bardzo duży problem. Wbrew pozorom dotyczy nie tylko starszych osób, lecz także młodszych. Często jest wynikiem licznych chorób, dlatego można je wyleczyć. Warto przełamać wstyd i udać się do lekarza, który rozplanuje odpowiednie leczenie. Najważniejszym elementem diagnozy jest określenie rodzaju dolegliwości. Dowiedz się wszystkiego o neurologicznym nietrzymaniu moczu.
16-05-2018
Autor „Prawa i pięści”, jednocześnie założyciel i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA przez lata toczył nierówną walkę z bezdusznością i niesprawiedliwością aparatu państwa. Jego droga udowodniła, że można nie tylko przetrwać i nie złamać się, ale poczucie własnej krzywdy przekuć w potrzebę pomocy innym, często słabszym psychicznie niż on. Fundacja LEX NOSTRA swym działaniem obdziera polski system wymiaru sprawiedliwości z szat bezprawia, arogancji i często bezkarności.
11-05-2018
Siła niedoskonałości to książka, która podpowiada, jak zmienić swoje przekonania, aby czerpać satysfakcję z dążenia do ideału. Wyjaśnia, jaka jest różnica pomiędzy perfekcjonizmem konstruktywnym a destruktywnym, i pozwala zrozumieć siłę naszej niedoskonałości.
11-05-2018
Autorka powieści "Czary w małym miasteczku", za którą została uhonorowana I nagrodą jury na Festiwalu Literatury Kobiecej.

Najnowsze Sekrety Natury

07-05-2018
Słonecznikowy, lniany czy sezamowy? Tłoczony na zimno, a może rafinowany? Wybór odpowiedniego oleju nie należy do najłatwiejszych. To, co należy wiedzieć już na samym początku, to fakt, że olej olejowi nierówny. Warto mieć świadomość, które oleje są wartościowe i powinny znaleźć się w naszej codziennej diecie.
30-04-2018
Cytryniec Chiński wbrew pozorom wcale nie ma żółtych owoców. Ta dalekowschodnia roślina rodzi okrągłe, czerwone i soczyste jagody, które faktycznie pachną cytryną. Tradycyjna medyna Chin, Korei wykorzystuje je z powodzeniem już od ponad dwóch tysięcy lat. Jeżeli jesteśmy osłabieni, łatwo wpadamy w złość i rozdrażnienie, czujemy się przemęczeni − wybierzmy suplement diety Cytryniec Chiński firmy Alter Medica.
23-04-2018
Zdarza się, że szukamy źródeł cudownych owocowych i roślinnych przeciwutleniaczy gdzieś w odległych rejonach świata, a zapominamy o tych, które mamy pod ręką. Takich jak chociażby czarne jagody, aronia, dzika róża, czarna porzeczka czy bardzo efektowny rokitnik. Ten ostatni przewyższa pod względem zawartości witaminy C nawet aronię, uważaną za niezwykle bogate źródło tego przeciwutleniacza. Warto pić sok z rokitnika szczególnie w okresach obniżonej odporności, bo doskonale wspiera naturalne mechanizmy ochronne naszego organizmu. Może to być na przykład Rokitnik Sok, preparat firmy Alter...Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu