libido

Miłość i seks

2017-03-27
Marzy Ci się kilka nowych gadżetów wielkanocnych? Od 31 marca do 9 kwietnia w drogeriach Rossmann oraz na www.rossmann.pl trwa promocja na różnego rodzaju ozdoby, serwetki, kubeczki, farbki do jajek i wiele innych produktów, które wprowadzą świąteczną atmosferę do Twojego domu. Wszystkie oczywiście w „wiosenno-barankowo-kurczaczkowych” wzorach i kolorach. Dzięki nim wielkanocny stół nabierze wyjątkowego charakteru, a koszyczek ze święconką wyróżni się na tle innych.
2017-03-09
Pierwsze miesiące związku dla wielu osób są prawdziwą sielanką. Romantyczne wyjścia na spacery i do kina, bukiety kwiatów dostawane bez okazji, wspólne gotowanie… Niestety często, gdy pierwszy czar pryska, do naszych relacji wkrada się nuta monotonii, a zamiast czekoladek i niespodziewanych prezentów, częściej widzimy… Skarpetki partnera na środku sypialni.
2017-02-10
Miłość jest tematem wielu piosenek, wierszy, książek. Niewątpliwie jest ona w życiu ważna, jeśli nie najważniejsza. Jest ona na tyle kluczowa, że doczekała się swojego święta. Tak, tak już niedługo Walentynki – czyli święto zakochanych. Dzień, w którym szczególnie cenimy obecność naszej połówki. Wiele par obdarowuje się w ten dzień prezentami, wyznaje sobie uczucie. Jednak miłość to także intymność, a Walentynki to dla wielu par czas, który chcieliby uczcić właśnie w sypialni. Zanim jednak to nastąpi warto zadbać nie tylko o atmosferę, dobrą muzykę i pyszne jedzenia ale...
2017-01-17
Przedwczesny wytrysk to najrzadziej leczona męska przypadłość intymna. Statystyki mówią, że problem ma, aż co trzeci mężczyzna. Jak przedłużyć stosunek i cieszyć się pełnią życia seksualnego? Skuteczne metody walki z przedwczesnym wytryskiem.
2016-12-29
Seks analny jest wciąż tematem tabu, mimo że według amerykańskich statystyk uprawia go aż 38,2% mężczyzn w wieku 20-39 lat i 32, 6% kobiet w grupie wiekowej od 18 do 44 lat. Także historia tego rodzaju seksu sięga czasów Starożytnej Grecji, w której przypisywano męskiemu nasieniu uświęcającą moc.
2016-10-18
Odwieczne pytanie stawiane najczęściej przez niedowiarków. Można by zamknąć na nie odpowiedź w krótkim zdaniu – przekonaj się na własnej skórze. Jednak spróbujmy sobie wyobrazić taką sytuację... Jesteśmy wyjątkowo nieśmiali, mamy pewne braki w pewności siebie, ale w istocie jesteśmy ciekawymi ludźmi, ze sporą wiedzą i fajnym poczuciem humoru. Zestaw pierwszych cech blokuje te cenne i wartościowe dla kobiety lub mężczyzny..
2016-09-06
Przedwczesny wytrysk to współczesna choroba cywilizacyjna. Ciągłe życie w pędzie, stresie, brak wyciszenia, nieprzespane lub źle spędzone noce powodują, że nasz organizm może nie funkcjonować tak, jak powinien. Świadomość niedomagania w kwestiach łóżkowych prowadzi do pogłębienia problemu, życia w jeszcze większym napięciu. W rezultacie może pojawić się u nas depresja, która będzie wymagała poważniejszego leczenia. Dlatego warto walczyć z przedwczesnym orgazmem. Opóźnienie wytrysku jest jak najbardziej możliwe i trzeba przetestować kilka możliwości, by nasze łóżkowe życie...
2016-07-30
Za ochotę na seks odpowiada libido, rozumiane jako pociąg lub popęd seksualny, który motywuje człowieka do działania w celu spełnienia swoich pragnień płciowych. Osiągnięcie satysfakcji tego rodzaju przestaje być interesujące wraz ze spadkiem libido. Niestety kobiety często zmagają się z takim problemem. Jak go pokonać?
2016-07-19
Naukowo ból podczas stosunku określany jest mianem dyspareunii. To przykra dolegliwość, której może towarzyszyć wiele objawów takich jak: krwawienie po stosunku, osłabienie pożądania, czy brak podniecenia. To zaburzenia w Twoim organizmie może przyczynić się nawet do tego, że zaczniesz odczuwać niechęć do współżycia.
2016-06-22
Znalezienie wybranki swojego serca z pewnością nie jest prostą sprawą. Niektórzy przez lata szukają kobiety, która okaże się tą jedyną - tą, z którą będzie się chciało spędzić resztę życia. Kiedy jednak uda się już taki skarb odnaleźć, to w gestii mężczyzny leży zrobić wszystko, aby zatrzymać przy sobie taką kobietę już na całe życie. A jak to zrobić? Wiadomo, że przede wszystkim chodzi o to, aby dwoje ludzi do siebie pasowało, aby połączyło ich uczucie i porozumienie serc. Kiedy już ten etap jest zagwarantowany, to czas zrobić kolejny krok – oświadczyć się!
2016-05-20
W historii każdej pary, prędzej lub później pojawia się moment, gdy magiczne motylki w brzuchu na samą myśl o imieniu partnera/ partnerki ulatują, a emocje na widok wiadomości od tej wyjątkowej osoby tracą na sile.
2016-05-13
Problemy z erekcją nie są niczym miłym ani dla niego, ani dla niej. Niepewność, zwątpienie, strach. To tylko niektóre z uczuć, jakie towarzyszą parom doświadczającym tego problemu. Brak seksu lub niesatysfakcjonujące pożycie szkodzi związkom. I choć miliony mężczyzn (a co za tym idzie i kobiet) cierpi codziennie z powodu braku erekcji, nie znaczy to, że mamy nad tym przejść do porządku nocnego. Każdy ma jakieś potrzeby. Jedni większe, inni mniejsze, ale bliskość, czułość, wreszcie sex są nam potrzebne jak powietrze. Dlaczego więc dopiero, gdy ich braknie, orientujemy się, jak bardzo za...
2016-02-23
Każdy mężczyzna marzy o tym, aby w oczach swojej kobiety być idealnym kochankiem. Niekiedy zdarza się jednak, że ciągły i narastający stres, kłopoty w pracy czy inne czynniki sprawiają, że mogą wystąpić problemy ze sprostaniem seksualnym wymaganiom. Niepowodzenia z kolei często negatywnie wpływają na psychikę mężczyzny i wywołują kolejne niechciane sytuacje. Na szczęście istnieją rozwiązania, które skutecznie pomagają uporać się z tego typu problemami.
2016-02-12
Walentynki coraz bliżej, a wybór odpowiedniego prezentu dla partnera lub partnerki jest nadal kłopotliwy? Jak zaskoczyć swoją drugą połówkę i sprawić, by Święto Zakochanych było naprawdę wyjątkowe? Przedstawiamy top 10 najlepszych pomysłów prezentowych, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających!
2015-10-21
Problemy z erekcją dotykają coraz większą ilość mężczyzn. Zaburzenia związane z przedwczesnym zakończeniem stosunku powodują często problemy w związkach, niejednokrotnie prowadząc do ich rozpadu. Mężczyźni nie chcą się poddawać leczeniu, czego efektem jest złe samopoczucie, frustracja, pogorszenie nastroju i gorsze relacje z partnerką.
2015-08-13
Aromatyczna, jedwabista świeca zamieni waszą wspólną noc w niezapomniane wydarzenie! Niska temperatura topnienia umożliwia wylanie ciepłego wosku bezpośrednio na ciało, dając przyjemne uczucie ciepła. Wzbogacona o nawilżający olejek, wspaniale pielęgnuje skórę, umożliwiając wykonanie zmysłowego, przyjemnego masażu.
2015-07-13
Serwisy randkowe niemal całkowicie zastąpiły niegdysiejsze biura matrymonialne. To świetny i bardzo wygodny sposób na poszukiwanie kontaktów z ludźmi. Nie trzeba nigdzie chodzić, pokazywać się, opowiadać i tłumaczyć. Wystarczy znaleźć serwis, zarejestrować się, założyć profil i czerpać satysfakcję z osiągniętych rezultatów. Satysfakcję osiąga się jednak pod pewnymi warunkami. Pierwszym jest zadbanie o własne bezpieczeństwo. Drugim – rozwaga. Trzeci, to odpowiednie zaprezentowanie własnej osoby.
2015-02-11
Przed romantyczną randką warto wprowadzić się w odpowiedni, zmysłowy nastrój - proponowane przez nas zabiegi dodają pewności siebie i znakomicie przygotowują na miłosne spotkanie.
2015-01-19
Miłość nie jest tym, za co się ją zwykle uważa. To, co bierzemy za miłość jest tylko maskaradą; kryje się za nią coś innego. Prawdziwa miłość jest czymś zupełnie odmiennym. To, co bierzemy za miłość jest POTRZEBĄ; prawdziwa miłość, to DZIELENIE SIĘ. Nie zna żądań; zna jedynie radość dawania.
2014-12-10
Onieśmielona na myśl o pierwszym wibratorze? Niesłusznie. Czułości w domowym zaciszu to nie powód do wstydu – jeśli czujesz się niekomfortowo przechodząc przez próg sex-shopu, zakupy możesz zrobić w sieci albo poprosić o pomoc przyjaciółkę.

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Belover Aqua 250x250
perfect bust

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu
Orgasm Control + Gel  250x250