sexual attraction

Rozwój osobisty

2018-03-05
Chociaż 81% Polek ocenia swoje samopoczucie jako co najmniej zadowalające, to aż 92% z nich przyznaje, że zdarza im się odczuwać stres. Co stresuje je najczęściej, jak sobie radzą w kryzysowych sytuacjach? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy w raporcie „Stres Polek” przeprowadzonym na zlecenie firmy M.C.M. Klosterfrau Healthcare sp. z o.o
2018-02-05
Od wieków każda osoba szuka odpowiedzi na pytanie odnośnie udanego związku, co decyduje że ludzie którzy zdecydowali się wejść w relację małżeńską pozostają w niej aż do grobowej deski. Czy jest jakaś złota reguła albo lista zasad które spowodują że będziemy zawsze ze sobą szczęśliwi i otworzą nam bramę do udanej relacji z drugim człowiekiem.
2017-04-04
Przyjrzyjmy się bliżej Polkom. Jaki mają temperament? Czy ich wiek i cechy charakteru mają wpływ na to jak postrzegają same siebie i czy są zadowolone ze swojego wyglądu? Badanie przeprowadzone na zlecenie marki Tymbark pokazuje obraz kobiet mieszkających w Polsce i odpowiada na pytanie, czy Polki akceptują swoje cechy.
2017-03-27
Marzy Ci się kilka nowych gadżetów wielkanocnych? Od 31 marca do 9 kwietnia w drogeriach Rossmann oraz na www.rossmann.pl trwa promocja na różnego rodzaju ozdoby, serwetki, kubeczki, farbki do jajek i wiele innych produktów, które wprowadzą świąteczną atmosferę do Twojego domu. Wszystkie oczywiście w „wiosenno-barankowo-kurczaczkowych” wzorach i kolorach. Dzięki nim wielkanocny stół nabierze wyjątkowego charakteru, a koszyczek ze święconką wyróżni się na tle innych.
2017-02-21
Trening relaksacji jest doskonałym uzupełnieniem konwencjonalnych sposobów leczenia stresu, bezsenności, depresji czy stanów lękowych wynikających z życia w ciągłym napięciu. Techniki relaksacji pomagają przywrócić wewnętrzną równowagę i dobre samopoczucie, a także zmniejszyć dolegliwości bólowe.
2017-01-12
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad byciem kobietą.Właśnie skończyłam rozmowę z panią dziennikarz z lokalnej prasy kobiecej - w temacie bycia kobietą biznesu/sukcesu.Cokolwiek to znaczy.Przegadałyśmy godzinę i wniosków miałyśmy całe mnóstwo.Takich, które mogą pomóc w byciu kobietą spełnioną.
2016-12-14
Czasem trudno jest podnieść się po upadku, tak po prostu otrzepać kolana i ruszyć dalej. Na szczęście w takiej sytuacji zawsze można liczyć na pomocną dłoń doświadczonego coacha - Anny Urbańskiej!
2016-09-05
- Myśl kreuje rzeczywistość. Przyciągasz to, o czym myślisz. Jeżeli nie wierzysz, że jesteś atrakcyjna, pożądana, piękna, że twoje ciało jest doskonałe, że możesz wyglądać bosko, schudnąć… To tak będzie. Jeśli wierzysz, że masz moc, by zrealizować swoje zamierzenia, znajdziesz sposoby, by to zrobić. Rozmowa z Barbarą Lech – coachem, dietetykiem, kreatorem wizerunku, autorką książek.
2016-08-08
Ostatnio bardzo zajmuje mnie temat spójności i autentyczności w biznesie. Zastanawiam się czy da się odnosić sukcesy w biznesie, mieć rezultaty, zarabiać pieniądze, jednocześnie zachowując swoją tożsamość?
2016-08-04
Nie ma nic wspanialszego niż uświadomienie sobie, że wychowaliśmy fantastycznego dorosłego. Osobę zaradną, która właśnie kończy studia i rozpoczyna pierwszą pracę w zawodzie, kogoś kto założył rodzinę i oczekuje pierwszego potomka. Bycie Babcią czy Dziadkiem również napawa dumą. Ale czy to wszystko jest w stanie zrekompensować coraz częściej odczuwane poczucie samotności? Jak radzić sobie z przemianami, które zachodzą w życiu naszych dzieci i bezpośrednio wpływają również na jakość naszego życia? Jak samotność przemienić w niezależność?
2016-04-29
"Fascynująca skarbnica życiowej wiedzy dla każdego człowieka sukcesu, a szczególnie dla ludzi młodych u progu ich kariery zawodowej. Najciekawsza książka, zmuszająca do refleksji nad własnym życiem, jaką kiedykolwiek czytałem. To nie tylko poradnik czy przepis, ale przede wszystkim prawdziwa i szczera historia człowieka, który postanowił przemierzyć drogę w poszukiwaniu szczęścia.."
2015-09-25
Agnieszka Biela, autorka książki Trening kreatywności. Jak pobudzić twórcze myślenie?, udowadnia, że kreatywność to rodzaj aktywnej postawy wobec rzeczywistości. Na tę postawę składa się coś więcej niż tylko procesy myślowe. Kreatywność obejmuje również umiejętności emocjonalne i społeczne, które wspierają twórcze myślenie, oraz wpływ środowiska zewnętrznego.
2015-09-18
Koncentracja. Skuteczny trening skupiania uwagi to wyjątkowy zestaw, który składa się z książki i płyty CD. Zawiera ponad 170 ćwiczeń o różnym stopniu trudności dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i pedagogów, psychologów i wszystkich osób, ktore mają problemy z utrzymywaniem skupienia. Można ją z powodzeniem wykorzystywać jako narzędzie do pracy z dziećmi lub indywidualny trening koncentracji. Poradnik może się stać również swoistym przewodnikiem i inspiracją do pracy
2015-09-03
Zastanawiasz się, jak zatrzymać szczęście na dłużej i z nadzieją patrzeć w przyszłość? Chcesz poczuć autentyczną radość i zarażać innych swoim optymizmem? Nie wiesz, dlaczego dotychczasowe zmiany w życiu nie przyniosły oczekiwanych rezultatów?
2015-09-02
Do kogo się udać, gdy chcemy przeanalizować i rozwiązać swój problem natury psychologicznej? W jaki sposób określić wiarygodność eksperta, aby mieć poczucie bezpieczeństwa, że trafiliśmy w dobre ręce? Niestety w przypadku psychoterapii w Polsce jest to bardzo trudne, ponieważ to w dalszym ciągu jeden z niewielu zawodów, który nie jest regulowany prawnie! Z tego względu kolejne gabinety prowadzone przez osoby bez odpowiedniego przygotowania zawodowego wyrastają jak grzyby po deszczu. Ten brak kontroli może stwarzać duże zagrożenie dla osób szukających pomocy.
2015-07-27
Badania mówią, że ludzi uszczęśliwia sukces. Czym więc on jest?
2015-07-13
Przychodzimy na świat obdarzeni siłą do realizacji swoich marzeń i pragnień: z silną wolą, wiarą w siebie i miłością do siebie. Jednak ta zdolność i moc działania nigdy nie pozostaje taka sama przez całe życie, bowiem kształtuje ją wiele czynników, w tym przede wszystkim proces wychowania i bardzo różne doświadczenia życiowe.
2015-05-25
Bycie Mamą to trudne zadanie - być może najtrudniejsze pod słońcem. Dzień Matki to wspaniała okazja, aby zbliżyć się do swojej mamy - zaproponowane przez nas pomysły inspirują do stworzenia chwil wypełnionych ciepłem i miłością, które na zawsze pozostaną w pamięci.
2015-05-21
Jeszcze kilka lat temu to pytanie kołatało się wyłącznie w głowach młodych ludzi, maturzystów, którzy stawali przed wyborem studiów, absolwentów wyższych uczelni, którzy nagle zdawali sobie sprawę, że kierunek, który właśnie skończyli zupełnie nie jest dla nich… Dziś pytanie to dręczy również osoby dojrzałe, które teoretycznie lata temu powinny mieć poukładane i domknięte pewne sprawy. Są przecież dorosłe. Co więc sprawia, że wciąż nie wiedzą, co chcą robić w życiu?
2015-02-18
- Style coach wskazują drogę do zmian. Znajomość etykiety biznesowej oraz zasad konstruktywnej konwersacji owocuje finalizacją lukratywnych kontraktów, sukcesami finansowymi, a także paletą nowych możliwości - stwierdza Agnieszka Świst - Kamińska zajmująca się stylizacją męską i kobiecą oraz doradztwem w zakresie wizerunku.

« 1 | 2 | 3 | 4 |
Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu