Prywatne Spa dla każdego

29-03-2018
Dla wielu osób wakacje to możliwość wypoczęcia i zregenerowania się w dość krótkim czasie. Dlatego coraz więcej z nas korzysta z usług Spa - zabiegów relaksacyjnych i kosmetycznych, a także sauny, masaży i innych atrakcji. Każdy wracając z urlopu chciałby być wypoczęty i dobrze wyglądać - nic dziwnego, skoro na co dzień mamy tak mało czasu dla siebie. Wybierając wakacje w Spa możemy korzystać z wszelkiego rodzaju zabiegów i rytuałów, a także cieszyć się lokalnymi atrakcjami.

Do Spa można się wybrać tak naprawdę wszędzie - obecnie coraz więcej hoteli posiada nie tylko basen dla swoich Gości, ale także strefę Spa & Wellness. Osoby podróżujące po Polsce często szukają interesujących miejsc na mapie. Częstym celem jest nasza była stolica - Kraków. Jest to miasto z wieloma zabytkami i atrakcjami, ale raczej nie kojarzy się z miejscem do którego można wybrać się na wakacyjną odnowę. Wiele osób jest zaskoczonych, kiedy dowiaduje się o możliwościach jakie czekają na nich właśnie w tym mieście. My polecamy apartamenty w centrum Krakowa Amstra, które oferują nietypowe usługi Spa z dojazdem do Gości.

Klasyczne Spa


Spa jakie znamy to specjalna przestrzeń z basenami, saunami oraz prywatnymi gabinetami do zabiegów i masaży. To miejsce przeznaczone do wypoczynku, co na każdym kroku podkreśla wystrój i atmosfera. Aktywność fizyczna w połączeniu z odpowiednimi zabiegami wywołuje błogie uczucie relaksu, które utrzymuje się później przez cały dzień. W wielu Spa można skorzystać z groty solnej i saun o różnych temperaturach i wilgotności - pomogą one poprawić krążenie i ujędrnić ciało. Korzystanie ze Spa na wakacjach to świetny sposób na wypoczynek, jednak łatwo jest zagłębić się w przyjemności do tego stopnia, że poznawanie miasta i zwiedzanie schodzi na drugi plan. Najlepiej jest dążyć do równowagi - część dnia spędzić na odkrywaniu pięknych ulic, budynków i muzeów, a część na relaksie w Spa. Niektóre hotele i apartamenty znalazły idealne rozwiązanie - indywidualne zabiegi Spa z dojazdem do Gości.

Zarezerwuj zabieg dla siebie


Luksusowe apartamenty Amstra w Krakowie oferują swoim Gościom możliwość zarezerwowania różnego rodzaju zabiegów. Wykonywane są one bezpośrednio w pokojach i apartamentach - dedykowani profesjonaliści przyjeżdżają z całym ekwipunkiem na konkretną godzinę do osoby która dokonała rezerwacji. To doskonałe rozwiązanie, które oferuje maksimum prywatności, spersonalizowaną ofertę i najwyższej klasy zabiegi. Zwłaszcza młodsze pokolenia podróżujących wybiera taką opcję - są to osoby poszukujące kameralnej atmosfery i nowoczesnych udogodnień. To do nich kierowana jest oferta noclegów bez recepcji, za to z możliwością korzystania ze smartfona jako klucza i sterownika różnych funkcji w pokoju. Dzięki temu ich pobyt zmniejsza konieczność interakcji z obsługą hotelu i innymi gośćmi do minimum. Coraz więcej podróżujących ceni sobie prywatność oraz kameralną atmosferę, dlatego oferta zabiegów Spa w prywatnych pokojach i apartamentach ma rosnące grono wielbicieli.

Relaks jako cel podróży


Bez względu na to, jaki cel podróży sobie obierzemy, najważniejsze to pamiętać o swoim komforcie i wypoczynku. Większość z nas nie ma na co dzień czasu na odpowiedni wypoczynek, dlatego warto zadbać o siebie właśnie podczas urlopu. Polecamy wyjazd do hotelu ze Spa - odpowiednie zabiegi pozwolą nam się odprężyć i przywrócą pełnię energii.
Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu