Medycyna estetyczna

2018-02-15
Marzysz o gładkiej skórze bez najmniejszego włoska? W takim przypadku warto pomyśleć o zabiegu depilacji laserowej.
2018-02-08
Czterdzieste urodziny stanowią dla wielu kobiet pewnego rodzaju granicę. W tym momencie życia zaczynają być widoczne głębsze zmarszczki, skóra nie jest już tak napięta jak kiedyś, a jej nadmierna suchość daje swe znaki każdego dnia. Dzięki szerokiej gamie zabiegów oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej- skóra kobiet legitymujących się wiekiem powyżej 40 lat może wyglądać promiennie i zdrowo. Zatem na jakie zabiegi warto się zdecydować?
2017-11-20
Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, delikatna i często też wrażliwa. Ponadto posiada mało podściółki tłuszczowej i jest mocno związana z mięśniem okrężnym oka, co powoduje, że zmarszczki w tej okolicy pojawiają się jako jedne z pierwszych. Ponieważ skóra wokół oczu jest tak delikatna, to powinniśmy dbać o nią w wyjątkowy sposób. Okolica oka wymaga intensywniejszej pielęgnacji polegającej nie tylko na stosowaniu specjalnych kremów, maseczek czy zabiegów, ale wymaga szczególnej troski i zazwyczaj częstszych aplikacji produktów pielęgnacyjnych.
2017-10-30
Ojcem medycyny estetycznej jest endokrynolog z Paryża, który założył pierwsze towarzystwo medycyny estetycznej. Jean Jacques Legranda zrobił to w 1973 r., ale w Polsce ta dziedzina medycyny rozwija się od 1993 roku. Kiedyś temat poprawiania urody w gabinetach lekarskich, a nie kosmetycznych był tematem tabu, dzisiaj z dóbr medycyny estetycznej korzystają kobiety, mężczyźni, a w przypadkach leczenia blizn czy chorób nawet dzieci.
2017-10-30
Piękno to coś, na czym zależy szczególnie każdej kobiecie. Nic dziwnego, podnosi to niesamowicie pewność siebie i ogólne samopoczucie – żadna z nas nie chce czuć się nieatrakcyjna, dlatego też inwestycje, które dokonujemy w celu poprawienia wyglądu, powinny być dobrze przemyślane.
2017-08-17
Rozstępy na udach, pośladkach, piersiach, ramionach czy brzuchu to prawdziwa zmora wielu kobiet i mężczyzn. Problem ten szczególnie zaczyna doskwierać nam latem, gdy upalna pogoda sprzyja śmielszemu odkrywaniu ciała. Co zrobić, gdy rozstępy spędzają nam sen z powiek, a kremy w tym przypadku nie działają? Jeżeli oczekujemy szybkich i widocznych rezultatów, powinniśmy rozważyć wykonanie zabiegu laserowego usuwania rozstępów - to jak do tej pory najskuteczniejsza metoda walki z tego typu niedoskonałościami. Czy to jednak oznacza, że musimy przygotować się na bolesną likwidację rozstępów? Nie,...
2017-07-28
Również w telewizji, prasie czy internecie widujemy idealnie wyglądające gwiazdy i celebrytki, które zachwycają nas swoimi pełnymi ustami, biustem czy brakiem zmarszczek. Jednakże należy pamiętać, że niejednokrotnie, to nie natura obdarzyła je wszelkimi walorami, a właśnie dzięki odwiedzaniu gabinetów medycyny estetycznej, mogą czuć się pięknie, podobać innym oraz podnieść swoją samoocenę.
2017-07-19
Medycyna estetyczna w Zielonej Górze prężnie się rozwija i z dnia na dzień zyskuje coraz więcej zwolenników. Wynika to głównie z tego, że dziś dla ludzi bardzo ważny jest wygląd, a korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej umożliwia jego poprawę. Dzięki temu, że medycyna estetyczna stale ewoluuje, mamy możliwość korzystania z różnych zabiegów, mających na celu poprawę naszego wyglądu i co najważniejsze- usług świadczonych przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z tego zakresu.
2017-06-06
Blizny to ślady po zranieniu skóry. Mogą mieć różne przyczyny – operacja, wypadek, oparzenie czy trądzik. Niezależnie od rodzaju, często bywają źródłem skrępowania, a czasami znacznie pogarszają jakość życia. Ślady znajdujące się na twarzy, czy innych widocznych miejscach odbierają niektórym pewność siebie. Twarde i zgrubiałe mogą powodować ból, przykurcze oraz ograniczać mobilność.
2017-04-07
Zapewne nieraz słyszałaś o tym zabiegu. Jest to w sumie jeden z najchętniej stosowanych i jednocześnie najskuteczniejszy w zakresie medycyny estetycznej.
2017-03-27
Marzy Ci się kilka nowych gadżetów wielkanocnych? Od 31 marca do 9 kwietnia w drogeriach Rossmann oraz na www.rossmann.pl trwa promocja na różnego rodzaju ozdoby, serwetki, kubeczki, farbki do jajek i wiele innych produktów, które wprowadzą świąteczną atmosferę do Twojego domu. Wszystkie oczywiście w „wiosenno-barankowo-kurczaczkowych” wzorach i kolorach. Dzięki nim wielkanocny stół nabierze wyjątkowego charakteru, a koszyczek ze święconką wyróżni się na tle innych.
2016-09-28
Jędrniejszy i pełniejszy biust oraz wymodelowania talia po jednym zabiegu? Teraz to możliwe. Wykorzystanie autologicznej tkanki tłuszczowej w zabiegach estetycznych uważane jest za jedno z najważniejszych osiągnięć współczesnej chirurgii kosmetycznej. To metoda przekonująca sceptyków dotychczasowych technik stosowanych w gabinetach chirurgii plastycznej i umożliwiająca poprawienie wyglądu osobom, które z różnych przyczyn nie mogą poddać się tradycyjnym operacjom chirurgicznym.
2015-08-12
Kobiety z małymi piersiami często marzą o większych, kobiety z dużymi o mniejszych. Zaś niezależnie od ich rozmiaru marzą o bardziej jędrnych, kształtnych położonych bliżej lub dalej od siebie. Spełnić oczekiwania kobiet w tym względzie jest trudno. Stąd też wynika tak duże zainteresowanie powiększaniem piersi. Jednak wiele kobiet rezygnuje z podjęcia jakiegokolwiek działania ze względu na obawę przed wysokimi kosztami operacji.
2015-07-17
Zaczyna się niewinnie - od niewielkiej brodawki, która nagle się pojawiła na twojej skórze, od piegów, które po dłuższym opalaniu stały się ciemniejsze, a nawet wypukłe... Znamiona mogą jednak doprowadzić do poważnych zdrowotnych konsekwencji, dlatego warto mieć je pod kontrolą!
2015-05-26
Porody, zwłaszcza wielokrotne wpływają na ciało kobiety nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Utrata napięcia tkankowego ścian pochwy (VRS – vaginal relaxation syndrome) oraz skóry sromu jest naturalnym tego następstwem i zjawiskiem powszechnym, które z czasem zmniejsza komfort seksualny kobiet. Dolegliwość ta może się również pojawić w okresie menopauzy, a starzenie się tkanek oraz osłabienie mięśni nierzadko skutkuje nietrzymaniem moczu. Jak temu zaradzić w najmniej inwazyjny sposób?
2014-10-09
Polki zwariowały na punkcie nowego zabiegu stomatologicznego. Dziś w modzie jest przedłużanie zębów specjalnymi, ultracienkimi licówkami, które przypominają sztuczne paznokcie. Zabieg jest szczególnie popularny wśród pań, które zdecydowały się na powiększenie ust.
2014-09-29
Choć dotąd nie wynaleziono cudownego eliksiru na wieczną młodość, to istnieje coś innego – komórki macierzyste. To obecnie jeden z najprężniej rozwijających się i najbardziej fascynujących obszarów badań naukowych i medycznych. Jak twierdzą specjaliści, komórki macierzyste dają największą spośród dostępnych metod nadzieję na przywrócenie młodości. A co istotne, mamy je w sobie i w każdej chwili możemy wykorzystać.
2013-07-04
O ile temat medycyny estetycznej już oswoiliśmy i coraz chętniej zaczynamy korzystać z jej dobrodziejstw, o tyle ginekologia estetyczna i jej metody nadal pozostają w naszym społeczeństwie tematem tabu. Warto wiedzieć, że zabiegi z zakresu tej dziedziny to nie fanaberia, lecz skuteczna terapia leczenia wielu intymnych dolegliwości kobiet. To także metoda na poprawę samooceny i komfortu psychicznego pań oraz sposób na zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego wielu par.
2013-06-17
Latem każda z nas chciałaby wyglądać nieskazitelnie pięknie. Tymczasem to właśnie podczas ciepłych miesięcy najbardziej odkrywamy swoje ciało, ujawniając przez to również jego mankamenty. Utrapieniem, które większość kobiet chce w tym czasie usunąć ze swoich brzuchów, ud i pośladków, jest cellulit. Nie jest to jednak proste. Nieestetyczna pomarańczowa skórka jest problemem, który pojawia się niezależnie od naszego wieku i figury. Można więc cieszyć się piękną i smukłą sylwetką, a mimo to nadal mieć cellulit. Czy zatem istnieje na niego jakiś sposób? Odpowiedź brzmi: tak!
2013-04-05
Wiele kobiet po porodzie głośno narzeka na nadmiar tkanki tłuszczowej, ogólne problemy ze skórą oraz na przebarwienia. Rzadko jednak mówi się o innych problemach natury urodowej, związanych z intymnymi sferami naszego ciała. Mowa oczywiście o biuście i kroczu, które z naturalnych przyczyn po narodzinach dziecka są najbardziej narażone na zmiany.

« 1 | 2 | 3 | 4 |
Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu