Pomysł na muzyczny weekend w babskim gronie: Up To Date Festival

10-08-2017
Praca Cię wykańcza, a w domu też oczekują od Ciebie niemożliwego? Masz ochotę zresetować się, wyluzować i pobawić w dobrym towarzystwie w rytm muzyki z najwyższej półki? A na dodatek zaczęłaś zapominać, jak wyglądają Twoje przyjaciółki? Mamy na to sposób: zaplanujcie wspólny beztroski wyjazd na jedno z najgorętszych muzycznych wydarzeń tego lata – Up To Date Festival w Białymstoku!

Jak? Gdzie? Kiedy?

Up To Date Festival to wyjątkowe wydarzenie, które na mapie polskich festiwal muzycznych pojawiło się w 2010 roku. Przez ten czas na białostockich scenach pojawiło się wiele gwiazd muzyki klubowej i nie tylko. Organizatorzy eventu cenią sobie przede wszystkim tych artystów, którzy nie boją się żonglować gatunkami i miksować stylów. Koncerty odbywają się na trzech scenach znajdujących się w dwóch punktach miasta:

  • Stadion Miejski przy ul. Słonecznej – to gospodarz sceny T-Mobile Electronic Beats oraz Technosoul
  • Opera i Filharmonia Podlaska przy ul. Odeskiej – tam zagościł na stałe Centralny Salon Ambientu

Tegoroczna edycja Up To Date Festival zaplanowana jest na 8-9 września, więc już powoli możecie zacząć się pakować!

Dlaczego warto?

Specyfiką wydarzeń o formacie festiwalowym jest obecność artystów, których zapewne nie znacie. Przejrzałyście line-up i nazwiska oraz pseudonimy niewiele Wam mówią? Uwierzcie nam – to zaleta, a nie wada. Beztroski weekend spędzony na Up To Date Festival dostarczy Wam dawki muzycznych inspiracji, jakiej od dawna Wam brakowało!

Nie wiecie zbyt wiele o muzyce klubowej? To żaden problem. Ci, którzy słuchają jej na co dzień przyznają, że zdecydowanie najlepiej brzmi ona na żywo i właśnie poznając ją w ten sposób najłatwiej się w niej zakochać. Co więcej, jak już wspomnieliśmy, line-up Up To Date Festival przeplata różne gatunki muzyczne i skupia artystów o otwartych umysłach, którzy lubią muzyczne eksperymenty. Z pewnością więc znajdziecie coś dla siebie.

Relaks gwarantowany

Przede wszystkim jednak powinnyście wybrać się na Up To Date Festival, bo zasłużyłyście na beztroski odpoczynek w swobodnej atmosferze. Boicie się, że lans i snobizm zepsują Wam zabawę? Takie rzeczy nie na tym festiwalu – tu nikt nikogo nie ocenia i każdy może być sobą. Nie musicie więc obawiać się, że nie wpasujecie się w profil uczestnika, bo takowy nie istnieje. Każdy może tu bawić się po swojemu i dzięki temu wszyscy bawią się świetnie. Zatrzymajcie się w przytulnym hotelu w centrum Białegostoku lub, jeśli dysponujecie samochodem, poszukajcie czegoś w malowniczych podlaskich wioskach w okolicach miasta. Grunt to dobra miejscówka na afterparty, czyż nie?

To będzie niezapomniany weekend – ruszajcie na Up To Date Festival!
Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu