Marka naturalnych kosmetyków Nacomi z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

12-01-2017
Troszczyć się o zdrowie można na wiele różnych sposobów. Najważniejsze, żeby koordynowaniem tych zabiegów zajmowali się ci, którzy naprawdę się na tym znają. Marka Nacomi, która od lat dba o zdrowie i urodę Polek, postanowiła wesprzeć największego eksperta w tej dziedzinie, czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bo razem można więcej. 25. Wielki Finał WOŚP startuje jak zwykle na początku roku, tym razem 15 stycznia. A akcja marki Nacomi – już dzisiaj.

Od dzisiaj, czyli od 9 stycznia, do poniedziałku 16 stycznia aż 25 procent  z każdego zakupu w sklepie internetowym marki Nacomi powędruje na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na stronie www.nacomi.pl pojawi się licznik, który będzie rejestrował rosnącą kwotę – po zakończeniu akcji trafi ona na konto fundacji.

Ale to nie wszystko. Specjaliści z laboratorium marki stworzyli specjalnie z myślą o Wielkim Finale WOŚP unikalny krem z mnóstwem naturalnych składników. Cały dochód pochodzący z aukcji jedynego egzemplarza tego niezwykłego kremu również trafi w całości na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Marka Nacomi to producent naturalnych kosmetyków pozbawionych parabenów i innych składników o wątpliwym wpływie na nasz organizm. W ich krótkim składzie znajdziemy głównie pozyskiwane ze sprawdzonych źródeł oleje roślinne, używane od stuleci przez kobiety na całym świecie jako najlepsze i najzdrowsze kosmetyki uniwersalne.
Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu