Zakłady sportowe – jak zarejestrować się u bukmachera?


zakłady sportowe rejestracja

Jeśli chcemy korzystać w pełni ze wszystkich opcji oferowanych w serwisach internetowych przez legalnych bukmacherów, to powinniśmy zarejestrować się na stronie konkretnego bukmachera. Taka rejestracja będzie zabezpieczeniem dla samej firmy – w końcu zyska ona potwierdzenie, że gracz jest osobą pełnoletnią. Z drugiej strony dzięki rejestracji gracz będzie mógł brać udział np. w programach lojalnościowych.

W Polsce legalnie korzystać z usług firm bukmacherskich można po ukończeniu 18 roku życia. To jeden z powodów dla których legalni bukmacherzy nakłaniają swoich klientów do rejestracji kont w serwisach. Przeprowadzenie takiego procesu potrwa kilka minut a następnie musimy poczekać na weryfikację naszych danych – później pozostaje już tylko cieszyć się z oferty wybranego serwisu.

Na początku warto zdecydować się u którego bukmachera mamy zamiar założyć konto. W tym celu porównajmy ofertę zakładów, proponowane bonusy czy punkty lojalnościowe. Warto też zwrócić uwagę na sposoby wypłat czy opcje zdalnej pomocy konsultantów. To wszystko ma wpływ na to, że w następstwie rozgrywka będzie już tylko przyjemnością. Po wybraniu odpowiedniego dla naszych potrzeb serwisu musimy znaleźć na stronie zakładkę w której będziemy mogli się zarejestrować.

By utworzyć konto w serwisie bukmacherskim będziemy musieli podzielić się swoimi danymi. Na początek będą to informacje podstawowe takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania czy adres e-mail. Dodatkowo będziemy proszeni o wprowadzenie swojej daty urodzenia w celu weryfikacji wieku. Te podstawowe informacje musimy jednak potwierdzić i dlatego bukmacher poprosi nas o zeskanowanie dokumentu tożsamości. Najczęściej będzie to dowód osobisty ale równie dobrze sprawdzi się tutaj choćby paszport.

Warto wspomnieć, że bukmacher może również prosić o wpisanie naszego numeru PESEL. Oczywiście będziemy również proszeni o wpisanie numeru konta bankowego, na które przelewane będą środki z ewentualnych wygranych zakładów. Na koniec pozostaje wpisać nick i hasło, które będę potrzebne by logować się do swojego konta. W większości przypadków proces rejestracji wygląda bardzo podobnie i wymagane informacje są zbliżone dla wszystkich serwisów bukmacherskich, które działają legalnie w Polsce.

Jak już napisaliśmy wyżej – po zarejestrowaniu się musimy poczekać na weryfikację danych. Do tego czasu nasze kontro w serwisie bukmachera będzie jeszcze nieaktywne. W zależności od konkretnej strony i momentu założenia konta przyjdzie nam poczekać na zatwierdzenie danych od kilkudziesięciu minut do kilkunastu godzin (czas wydłuża się np. gdy zakładamy konto w weekend lub święto). Jednak jeśli podane przez nas dane okażą się prawdziwe to nic nie stanie na przeszkodzie byśmy pozytywnie przeszli weryfikację. Wtedy konto zostanie aktywowane – najprawdopodobniej z należącym się nam bonusem na start.

Wielu bukmacherów zdecydowało się uprościć proces zakładania konta i oferuje tzw. szybką rejestrację. Ta nie wymaga skanowania dowodu tożsamości czy podania numeru konta podczas pierwszego kontaktu z serwisem. Jest to spore ułatwienie dla tych, którym zależy na szybkim rozpoczęciu gry bez konieczności przebijania się przez formalności. Niektórzy bukmacherzy wymagają by „sformalizować” swoje konto w danym zakresie czasowym – inni nie będą nas poganiać dopóki nie będziemy chcieli wypłacać środków.
Założenie konta w opcji szybkiej rejestracji nie pozbawi nas bonusów, ale jednocześnie mogą być one mniej okazałe niż przy rejestracji pełnej. Warto również zwrócić uwagę na to, że bukmacher można dla niezweryfikowanego konta wprowadzić ograniczenia – limit stawek, mniejsza oferta itp. Dlatego choć konta założone w ramach tzw. szybkiej rejestracji są przydatne to warto z czasem pomyśleć o dokończeniu procesu. Tym bardziej, że w wielu przypadkach bukmacher usuwa nasze najczulsze dane (np. skany dokumentu) po potwierdzeniu tożsamości.

Więcej na temat zakładania konta gracza u bukmachera a także wiele innych porad dla graczy znajdziesz na https://www.zaklady-sportowe-online.pl/.

Poprzedni ŚWIĄTECZNE WSPOMNIENIA W PAMIĘTNIKU Z KOLEKCJI EARPHONES BY ROXIE !
Następny Atlas szczęścia – nowe, wzbogacone wydanie najlepszej książki na zimowe wieczory