Filmy i seriale w ofercie bukmacherów


Jakie wydarzenia związane z filmami i serialami można obstawiać u bukmacherów? Zainteresowaniem cieszy się gala Oscarów oraz wydarzenia związane z najnowszymi produkcjami.

Filmowe typy u bukmacherów

Jaka jest najbardziej popularna kategoria, z której Polacy obstawiają zakłady bukmacherskie? Oczywiście sport. To na nim opiera się działalność większości bukmacherów i to on generuje dla tych firm największe zyski. Jesteśmy krajem, który bardzo czynnie kibicuje podczas różnego rodzaju meczów. W związku z tym lubimy też obstawiać zakłady, szczególnie podczas ważnych mistrzostw, takich jak np. Mistrzostwa Europy czy Świata.

Jednak czy istnieje jakaś inna kategoria, która swoją popularnością mogłaby dorównać sportowi? W tej chwili jeszcze o to ciężko, ale okazuje się, że dział rozrywki, a szczególnie filmów i seriali, rozwija się u bukmacherów całkiem prężnie. Zobaczmy, jakie zdarzenia mogliśmy obstawiać u bukmacherów w ostatnim czasie i które produkcje wybiły się ponad innymi.

„Gra o Tron” nie zwalnia tempa

Kwiecień i maj tego roku były emocjonującymi miesiącami dla fanów amerykańskiego serialu. Twórcy Gry o Tron zaprezentowali bowiem ostatni sezon, który wyprzedził już nawet powieści George’a R.R. Martina, na podstawie których powstawała produkcja. Bukmacherzy chętnie wykorzystali tak wielkie zainteresowanie serialem. Wśród najczęściej typowanych zdarzeń były te, które dotyczyły śmierci któregoś z bohaterów ósmego sezonu. Równie dużym powodzeniem cieszył się zakład, w którym można było obstawiać, kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Co wydarzy się podczas gali rozdania Oscarów?

Gala rozdania Oscarów to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń w dziedzinie filmu. Fani kina z pewnością mają w głowie swoich własnych faworytów do zdobycia Oscara, a bukmacherzy umożliwiają im obstawianie zakładów.
Tegoroczna gala przyciągnęła blisko 30 milinów widzów. Gracze mogli typować w takich kategoriach jak Najlepszy Film czy Najlepszy Reżyser.

Bukmacherzy przygotowują się już do kolejnej ceremonii. Oprócz standardowych wydarzeń na rozstrzygnięcia poszczególnych kategorii konkursu, obstawiać możemy też to, co stanie się bezpośrednio podczas gali. I tak bukmacherzy pytają na przykład o to, czy zwycięzca w kategorii Najlepszy aktor upuści statuetkę, albo czy ceremonia będzie miała oficjalnego gospodarza.

A może tak nagroda za najlepszy film?

Przeciwieństwem Oscarów można śmiało nazwać Złote Maliny. W ramach tego konkursu przyznawane są nagrody za najgorszy film, najgorszego aktora i aktorkę czy najgorszego reżysera. Także tutaj niektórzy bukmacherzy chętnie wystawiają swoje kursy.

Hit ostatniego miesiąca – „Dom z papieru”

W kwietniu fani seriali mogli cieszyć się premierą ostatniego sezonu Gry o Tron, a w lipcu platforma Netflix udostępniła 3 sezon Domu z papieru. Ta produkcja w ostatnim czasie osiągnęła całkiem wysokie wyniki oglądalności, nic więc dziwnego, że bukmacherzy postanowili wykorzystać ten fakt.

Tuż przed premierą można było obstawiać wydarzenia związane z fabułą. Wiele typów dotyczyło śmierci bohaterów, a także tego, jak ogólnie potoczą się dalsze wydarzenia. Dla fanów seriali taka oferta bukmacherów jest z pewnością nie lada gratką.

Kto zagra następnego Bonda?

Kultowa seria filmów o Jamesie Bondzie co jakiś czas wzbogaca się o kolejną produkcję. Na rok 2020 zaplanowana jest premiera już 25. tytułu, w którym główną rolę odegra ponownie Daniel Craig, choć zgodnie z zapowiedziami aktora uczyni to po raz ostatni. Bukmacherzy w swojej ofercie umożliwiają już głosowanie na kolejnego aktora, który wcieli się w postać Jamesa Bonda w kolejnej odsłonie tego kultowego filmu.

Kursy zmieniają się wraz z czasem i u każdego bukmachera wyglądają nieco inaczej. Generalnie jednak najniższe kursy wystawiane są na Toma Hiddlestona czy Richarda Maddena. Fani serii mogą obstawiać swoje typy, o których słuszności przekonają się za jakiś czas.

Polscy legalni bukmacherzy idą z duchem czasu i chętnie udostępniają w swojej ofercie zakłady związane z najbardziej popularnymi filmami czy serialami. Być może umożliwi to grę tym osobom, które nie są zaznajomione ze sportem, a są za to fanami rozrywki.

Trzeba jednak pamiętać, aby wybierać tylko bukmacherów działających zgodnie z polskim prawem, w przeciwnym razie za obstawianie grożą kary. Wnosić zakłady mogą tylko osoby pełnoletnie – zakłady mogą doprowadzić do uzależnienia.

Poprzedni Co symbolizują turkawki? Najpiękniejsze prezenty dla przyjaciółki
Następny Lee dla Niej na jesień 2019