Bukmacherzy to nie tylko zakłady sportowe


Zakłady sportowe wyspa-kobiet.pl

Wielu osobom bukmacherzy kojarzą się jedynie z zakładami sportowymi. Tymczasem od lat w ofercie takich firm znaleźć można znacznie więcej.

Przez lata bukmacherzy kojarzyli się wielu osobom jedynie z zakładami sportowymi. Tak też jest z resztą do dziś, gdyż lwią część ich oferty stanowią rozgrywki piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie czy też sporty motorowe. Jednak w katalogu wielu bukmacherów znaleźć można także zakłady pozasportowe, które związane są z polityką, światem rozrywki, jak i wydarzeniami medialnymi.

Bukmacherzy obserwują politykę

Bez wątpienia obok wydarzeń sportowych najpopularniejsze zakłady bukmacherskie dotyczą świata polityki. W ofercie legalnych bukmacherów w Polsce można znaleźć między innymi wybory parlamentarne czy prezydenckie w wielu krajach. Bukmacherzy umożliwiają wnoszenie zakładów na wiele spraw związanych z polityką – aktualnie obstawić można np. kto zostanie prezydentem Polski, kto zostanie prezydentem USA, kto zostanie prezydentem Francji czy która partia zwycięży w nachodzących wyborach parlamentarnych w Niemczech. Często to właśnie oferta bukmacherów wydaje się być najbardziej wiarygodnym miejscem wyborczych prognoz.

Wydarzenia medialne

Każdego roku wiele osób emocjonuje się najważniejszymi wydarzeniami medialnymi. Bukmacherzy wykorzystują ich popularność, umieszczając w swej ofercie związane z tym zakłady. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą obstawić między innymi konkurs Eurowizji: zwycięzcę jak i osiągnięcie polskiego reprezentanta. Sporym powodzeniem cieszą się także zakłady dotyczące Oscarów. Można zatem wybrać film, który zdobędzie nagrodę dla najlepszej produkcji roku, a często także wytypować można zwycięzców w innych kategoriach. Legalni bukmacherzy w Polsce dołączają do swej oferty także wydarzenia związane z polską telewizją. Klienci zatem mogą obstawiać zakłady na BigBrothera czy Taniec z Gwiazdami, o ile oczywiście programy takie mają swoje aktualne edycje.

Betfan liderem zakładów specjalnych

Praktycznie każdy legalny bukmacher na polskim rynku dysponuje w ofercie przynajmniej kilkoma zakładami specjalnymi. Jednak na ich tle znacząco wyróżnia się firma Betfan (legalny bukmacher, zezwolenie nr PS4.6831.3.2018). Ten bukmacher, który wystartował ze swą ofertą w kwietniu 2019 roku, zdecydował się na wprowadzenie czegoś nowego na polskim rynku. Jego sekcja zatytułowana Rozrywka to mnóstwo różnego rodzaju zakładów do wyboru. Firma proponuje swym klientom zakłady bukmacherskie z takich kategorii jak m.in.: polityka, pogoda, show-biznes, ekonomia oraz wokół sportu.

Jest to o tyle ciekawe, że zakłady są tu niezwykle różnorodne, przez co zawsze znajdzie się coś oryginalnego. Obecnie na stronie Betfan znaleźć można m.in. takie zakłady specjalne:

  • Dla kogo literacka nagroda Nike?
  • Kliczko pozostanie burmistrzem Kijowa?
  • „TaZ” i „NEO” stworzą potęgę? (E-sport)
  • Ceny paliw na przyszły tydzień
  • Jaka pierwsza płatna praca Harry’ego?
  • Zakłady na drugi sezon „Wiedźmina”
  • Czy Banksy się ujawni?

i wiele więcej…

To tylko część przykładowych zakładów, które zmieniają się każdego miesiąca.

Co oferują jeszcze bukmacherzy?

Skupiliśmy się jedynie na kwestiach samych zakładów bukmacherskich. Niezwykle ważne jest to, że klienci mogą korzystać także z innych ofert legalnych stron internetowych. Sporym zainteresowaniem graczy cieszą się transmisje TV. Każdy zalogowany klient po spełnieniu określonych warunków może w zależności od firmy bukmacherskiej zyskać dostęp do transmisji HD z meczów NBA, NHL, Bundesligi, Ligue 1, La Ligi, Pucharu Anglii, meczów tenisowych i innych. Ponadto jeśli już myślimy nad założeniem konta u bukmachera, warto zainteresować się dostępnymi na rynku programami lojalnościowymi, z którymi wiążą się bonusy i promocje.

Z racji obowiązujących obecnie przepisów zawieranie zakładów bukmacherskich powinno odbywać się jedynie za pośrednictwem bukmacherów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Korzystanie z nielegalnych firm to łamanie polskiego prawa. Dostęp do zakładów mają tylko osoby pełnoletnie. Warto zapoznać się z warunkami odpowiedzialnej gry u bukmachera, co może zapobiec problemom finansowym czy osobistym gracza.

Poprzedni Timberland - Producent kultowego żółtego buta angażuje się w ekologiczne rolnictwo
Następny BEABEAUTY PRZEWODNIK: KOSMETYKI, KTÓRE ZAPEWNIĄ CI ODPOWIEDNIĄ OCHRONĘ SKÓRY LATEM