Różności..

Forum - Własna strona internetowa

2017-11-21 18:16:40
gwiazdka5

Własna strona internetowa

Zdecydowałam się na to, aby założyć swoją własną stronę internetową. Niemniej jednak nie wiem od czego zacząć, możecie udzielić mi wskazówek oraz rad?

Na pewno chciałabym, aby to specjaliści zadbali o wygląd tej strony. Znalazłam projektowanie stron Kraków  https://heronart.pl/ . Urzekł mnie ich nowoczesny design, oraz nie ma co ukrywać - bardzo niskie, konkurencyjne ceny.

2017-11-21 22:27:25
tomekk3

Niska cena niekoniecznie oznacza dobrą jakość. Sprawdź ich portfolio.
2017-11-24 16:17:49
bogna

Własna strona/forum to niekoniecznie zabawy z firmami które z nas zedrą. Jak robimy to hobbistycznie tzn prowadzimy stronę/forum to lepiej samemu się tym pobawić a przy okazji czegoś nauczyć. JA próbuję teraz swoich sił w prowadzeniu forum kredytowego i zobaczymy jak to wyjdzie. Jego adres to forumkredyty.net.pl zapraszam :P
2018-01-19 10:35:47
bamba

Ja polecam nie robić niczego na własną rękę. Jeśli chcecie, aby Wasza strona internetowa prezentowała się profesjonalnie od A do Z to najlepiej zgłoście się do dobrej agencji interaktywnej. Polecam zajrzeć na stronę https://hoboo.io/identyfikacja-wizualna-branding. Poczytajcie między innymi o tym, jak istotne jest odpowiednie logo Waszej firmy.
2018-03-19 09:45:07
qianaa6

Stronę do celów prywatnych można zrobić samodzielnie, ale do celów biznesowych warto zlecić to specjalistom. Strona będzie bardziej profesjonalna, bardziej funkcjonalna i ładniejsza. Warto udać się z tym to jakiejś agencji interaktywnej, jak Offon, na https://www.offon.pl można obejrzeć ich portfolio - strony są responsywne, ładne, łatwo się je obsługuje.
2018-03-30 22:03:40
Bombka

To jest tak: własna strona internetowa może zostać wykonana samodzielnie w jakimś edytorze, ale to nie będzie dzieło wysokich lotów. Można też zlecić wykonanie firmie się w tym specjalizującej i wtedy mieć indywidualnie wykonany projekt. Profesjonalna stronę internetową zrobili mojemu znajomemu fachowcy z firmy Coolbrand, do tego przygotowali ją od razu pod pozycjonowanie, co w niedalekiej przyszłości będzie chciał też im zlecić. Sama teraz zleciłam im wykonanie strony dla mojej firmy - chcę dostać to co najlepsze. 
2018-04-17 11:34:15
grazyna.szelak

Jeśli zdecydujesz się na zlecenie zrobienia strony firmie zewnętrznej poszukaj na necie opinii o nich. Nie zawsze cena idzie w parze z jakością. I to dotyczy również kwestii wysoka cena=dobra jakość. Widziałam strony, za które ludzie zapłacili kupę kasy, a strona jest do niczego, zero funkcjonalności, i generalnie lepiej z niej wyjść szybciej niż się wejdzie. Druga sprawa - zwróć uwagę, żeby strona była też "fajna" dla urządzeń mobilnych. I co najważniejsze - jak strona będzie "gotowa" sprawdź wszystko dokładnie czy jest tak, jak powinno być :)
2018-04-18 10:45:40
ekstraPiotrek

Jeśli będziesz opierał swój biznes w sporym stopniu na internecie i jeśli to również ma być forma twojej reklamy, to radzę nie patrzeć na ceny, a raczej na doświadczenie i na o co mogą Ci zaoferować. 

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu