Miłość, związki, partnerstwo

Forum - Miłość do dziecka

2009-08-11 19:05:04
emilia_s292

Miłość do dziecka

Czy wy też tak bezgranicznie kochacie swoje maleństwa? Ja uwielbiam swoją 2 letnią córeczkę.Mój mąż też ją uwielbia. To wspaniałe uczucie. Nieraz potrafi nas zdenerwować ale życie bym za nią oddała!
2009-08-21 14:20:03
Mirabell

Miłość do dziecka

nie wiem, jak to jest, bo nie mam własnego dziecka:P i jak narazie nie planuję. Ale myślę, że tak właśnie jest jak mówisz!
2009-08-24 12:21:56
oliwka

Miłość do dziecka

Emilko, trochę dziwne to twoje pytanie. OCZYWIŚCIE że kocham moje dziecko, najbardziej na świecie, i raczej wszyscy rodzice TAK MAJA...:)))) pozdrawiam!
2009-08-24 18:47:36
Wiki

Miłość do dziecka

Kocham i bezgranicznie ubóstwiam mojego synka! Przed jego urodzeniem nie przypuszczałam nawet, że miłość może być tak ogromna! Bez wahania oddałabym za niego życie i nie ma takiej rzeczy, której bym dla niego nie zrobiła!
2009-09-06 15:36:12
emilia_s292

Re: Miłość do dziecka

oliwka:
Emilko, trochę dziwne to twoje pytanie. OCZYWIŚCIE że kocham moje dziecko, najbardziej na świecie, i raczej wszyscy rodzice TAK MAJA...:)))) pozdrawiam!

Może i dziwne ale jak widzę jak moja bratowa traktuje swoje maleńsstwa ( 1 rok i 2 latka)- (przeklina do nich -"wy pier.... bachory,zamknij się bo ci jeb....),rzuca nimi,szarpie to wątpię w to że każda kobieta tak mocno kocha swoje dzieci..

2009-12-07 11:05:35
ilona

Miłość do dziecka

Może po prostu Twoja bratowa nie była gotowa na macierzyństwo? Czasami nacisk społeczeństwa na posiadanie dzieci, zwłaszcza w małych miastach, miasteczkach jest bardzo duży, a za pewną prawidłowość uznaje się po zawarciu małżeństwa rodzicielstwo. Ale tak naprawdę przyczyn jej postępowania  może być wiele...
2009-12-14 11:02:37
polec1

Miłość do dziecka

Ja też nie uważam, że miłość do dziecka powinna przesłonić kobiecie cały świat. A gdzie samorealizacja i swoje własne ja.  JA to ja, a dziecko to dziecko, nie jesteśmy 2 w 1 i naprawdę nie mieści mi się w głowie jak można siedzieć z dzieckiem przez 3 lata w domu. Makabra!
2009-12-14 11:32:18
diamond

polec1:
Ja też nie uważam, że miłość do dziecka powinna przesłonić kobiecie cały świat. A gdzie samorealizacja i swoje własne ja.  JA to ja, a dziecko to dziecko, nie jesteśmy 2 w 1 i naprawdę nie mieści mi się w głowie jak można siedzieć z dzieckiem przez 3 lata w domu. Makabra!

Moja bardzo bliska przyjaciółka po skończeniu studiów licencjackich wyszła za mąż. Najpierw pojawiło się pierwsze dziecko, później drugie...ale co ciekawsze ona nigdy nie chciała mieć dzieci. Myślałam, że tak tylko mówi, ale gdy już zostanie matką jej nastawienie się zmieni. Okazuje się, że nic bardziej błędnego!Poza tym ona chciałaby wrócić na studia - zaoczne, ale nie może,  ponieważ nie ma nikogo, kto by zaopiekował się jej dziećmi. Jest sfrustrowana i często popada w stany depresyjne. Od kilku lat zajmuje się tylko dziećmi.

2010-01-06 19:06:23
emilia_s292

polec1:

Może dla ciebie to makabra ale dla mnie to najpiękniejsze chwile w życiu! Jestem z małą już 2 lata w domu i nie wyobrażam sobie że mogłoby być inaczej!

2010-01-06 19:42:42
lyrics

Miłość do dziecka

Zależy jakie ktoś ma podejście do dzieci. Nie powiem, aby moja matka była dla mnie zła, bo uważam, że była odpowiednio zachowawcza(okazywała swoje uczucia, ale bardzo rzadko) i zawsze powtarza, że swoje dzieci się lubi, a kocha wnuki, I w mojej rodzinie to zdanie się sprawdza, nawet chyba nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, ale jak obserwuję to się potwierdza.
2010-01-15 14:54:45
polec1

Re: Re: Miłość do dziecka

emilia_s292:

polec1:

Może dla ciebie to makabra ale dla mnie to najpiękniejsze chwile w życiu! Jestem z małą już 2 lata w domu i nie wyobrażam sobie że mogłoby być inaczej!

A ja nie wyopbrażam sobie , że można się dać zamknąć z dzieckiem w domu i udawać, zenicpoza nim nie istnieje.Mam syn, ktory ma prawie 3 lata i 2,5 tyg po porodzie juz wróciłam na uczelnie, zeby sie realizowac i zyc. Moje dziecko ma tez tate z ktorym dziele obowiazki, jesli on potrzebuje wiecej czasu na prace, nie ma problemu. Nie mamy dziafdkow do pomocy ani niani, jest tylko silna wola i swoje własne ja i żłobek, w któym mój syn sie rozwija, bawi sie z dziećmi, chodzi na rytmikę, muzykę i angielski, bo to mają w trakcie godzin otwrcia żłobka, a 5 czy 6 godzin dla Sibie to wcale nie tak dużo. A warto!!

2010-01-15 23:35:33
oliwka

Miłość do dziecka

Niektóre kobiety naprawdę realizują się w domu. Dla wielu kobiet przebywanie z dzieckiem dzień po dniu to nie udręka ale cudowne wzbogacające doświadczenie, przynoszące spełnienie! Nie ma żadnej reguły - należy robić tak i tak.. Dla części kobiet przebywanie z dziećmi non stop, praca polegająca "jedynie" na prowadzeniu domu to koszmar, dla innych - życiowe powołanie. Jeszcze inne próbują pogodzić te dwa zajęcia (co według mnie jest ogromnie trudnym zadaniem i dlatego tak wiele współczesnych kobiet czuje się rozdartych!)

Wszyscy się od siebie różnimy i według mnie, naprawdę nie ma o co się sprzeczać :)

2013-03-07 17:04:22
AgnieszkaWroc

Miłość do dziecka

Ja ostatnio z miłości do dziecka (i braku cierpliwości też) zdecydowałam się olać czekanie w kolejce do lekarza (cała poczekalnia pełna, szok!!) i wybrać z netu pediatrę (pomógł ranking pediatrów ze znanego lekarza), dojechac 20 km do jego gabinetu, zapłacić prywatnie i wyjść zadowolona.

A sama to raczej na NFZ tylko chodzę, ale jak dziecko mi choruje i mam czekać w tych poczekalniach pełnych innych chorych dzieci, które dzielą się zarazkami, to po prostu mówię NIE.

...

2013-03-13 17:29:17
sewilla

Miłość do dziecka

Ja moje maleństwo kocham najmocniej na świecie - nie rozstaje się z nim na krok. Teraz zbliżają się wakacje i oczywiście nasza 2 letnia córeczka poleci z nami na Rodos. Już zaczynam się przygotowywać na ten lot - hehe - bo pewnie nie będzie łatwy. Macie jakieś porady dla mnie - inne niż te zawarte na infografice "Dziecko w samolocie"? Jak maluchy znoszą taki lot? 
2013-05-14 23:48:05
julka

Miłość do dziecka

ja także za mojego Maciusia oddała bym życie ;) jest dla mnie najważniejszy ;) uwielbiam gdy rozrabia gdy sie bawi ;) teraz na urodziny kupiła mu [url=http://szkolnis.pl/do_piaskownicy]zabawki do piaskownicy[/url] i bawi sie z dziecmi na dworze ;)
2013-05-23 16:40:12
sewilla

Miłość do dziecka

myślę że każdy rodzic kocha swoje dzieci ;) każdy okazuje to inaczej ale myślę że każdy oddał by za nie życie ;) a jak zabawiacie swoje dzieci ? ja ostatnio od znajomej słyszałam o grze edukacyjnej która wygrała w X edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” gra ta to http://www.akademia-umyslu.pl/junior/gry-dla-dzieci-programy moje dzieci teraz mają serie wiosna i co przejdą jakiś poziom otrzymują nagrody w postaci pucharów i medali ;) 
2013-06-16 00:41:28
Nemezis

Miłość do dziecka

Czy dziecko może przysłonić cały świat- może. Tak naprawdę to matka musi być gotowa na rozłąkę a nie dziecko.
2013-10-28 13:19:04
emgielka

Miłość do dziecka

Jest to normalne uczucie. Dlatego tak bardzo lubię moją córeczkę rozpieszczać nowymi zabawkami:) Jestem częstym klientem: http://szkolnis.pl/klocki_konstrukcyjne

2015-02-17 11:37:15
julka

Miłość do dziecka

Jeśli również mogę wam polecić dobrego pediatrę dziecięcego to sprawdźcie http://balumed.pl/specjalizacje/pediatra/ . Pediatra z wieloletnim doświadczeniem i dobrym podejściem do pacjentów.
2015-02-19 15:43:45
asia5

Miłość do dziecka

To bezwarunkowa miłość :)
2015-02-27 15:39:10
kobietka27

Miłość do dziecka

Zgadzam się, miłość do dziecka jest bezwarunkowa.

Wystarczy wziąć w ramiona takiego nowonarodzonego malucha, a miłość sama na nas spłynie. Jeśli ktoś tego nie czuje, prawdopodobnie ma spore problem z samym sobą.

Jestem też za rodzicielstwem bliskości. Tu można poczytać na ten temat: http://www.tatento.pl/a/481/rodzice/wychowanie/niemowlak/rodzicielstwo-bliskosci-czy-warto-spac-z-dzieckiem

Dzięki niemu ta niezwykła więź między rodzicem, a dzieckiem jest jeszcze silniejsza.

2015-03-15 23:13:09
Cindarella

Miłość do dziecka

Dużo propozycji, więc w wolnej chwili sobie przejrzyj i porównaj. Możesz sobie jeszcze do listy dopisać sklep babyland.pl, gdzie sprzedają różne akcesoria dziecięce i widziałam też, że mieli foteliki samochodowe. 
2015-03-19 22:33:23
Paulina_Maslowska

Miłość do dziecka

Te foteliki mają atest?
2015-06-02 15:39:45
tamara30

Miłość do dziecka

A ile zostałyście z dzieckiem zanim wróciłyście do pracy? faktycznie żłobek to dobry pomysł?

http://www.asysteo.pl

2015-06-08 18:03:10
sewilla

Miłość do dziecka

Z badań wynika, że jest kilka możliwości - http://babyonline.pl/milosc-do-dziecka-kiedy-sie-pojawia,okiem-mamy-galeria,2868,r3.html. U mnie sprawdziła się pierwsza opcja, czyli już od momentu, gdy dowiedziałam się o ciąży. W zasadzie już te maleństwo kochałam wcześniej, bo bardzo bardzo go pragnęłam :)
2015-06-10 09:36:55
Ruwenda

Miłość do dziecka

Dyskusja toczy się na temat małych, kilkuletnich dzieci, ale wraz z rozwojem dziecka sama miłość też się zmienia. Rodzic posiada inne podejście do syna lub córki w wieku -nastu lat. Gdy dziecko staje się coraz bardziej samodzielne, relacje przechodzą na zupełnie inny poziom.
2015-06-11 21:49:58
karolinka_szminka

Miłość do dziecka

Moje dzieci to moje największe szczęście i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi je skrzywdził. Jestem w stanie dla nich zrobić wszystko, spełnić ich marzenia. A najcudowniej jest kiedy przychodzą i mówią "kocham Cię mamo" ahhh... 
2015-06-12 09:52:55
neska89

Miłość do dziecka

czasem mnie dziecko tak denerwuje ciągle chce nowe bluzki myślę że już mam dość ale jak się uspokoje to już jest ok.

Matka zawsze będzie kochać dziecko 

2015-06-12 11:04:36
Finezja

Miłość do dziecka

Kocham swojego synka bo jest świetnym dzieckiem, chodź dopiero ma roczek to po prostu juz świata po nim nie widzę :) widziałam, że opisujecie różnego gadżety, to i ja mam taki jeden, a chodzi aspiratorek do nosa, który kupiłam ze strony strony http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/347 i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Jest niesamowicie higieniczny i wygodny. 
2015-08-25 11:30:29
rena

Miłość do dziecka

Co do fotelików dziecięcych, warto zwrócić uwagę na ich bezpieczeństwo oraz jakość wykonania. Osobiście zdecydowałam się na fotelik avionaut evolvair. Myślę, że zdecydowanie jest to fotelik godny polecenia, gdyż jest bardzo wygodny, oraz ma możliwość regulacji zagłówków oraz boków. 
2015-08-27 16:34:49
wczekoladzie

Re: Re: Miłość do dziecka

emilia_s292:

oliwka:

Może i dziwne ale jak widzę jak moja bratowa traktuje swoje maleńsstwa ( 1 rok i 2 latka)- (przeklina do nich -"wy pier.... bachory,zamknij się bo ci jeb....),rzuca nimi,szarpie to wątpię w to że każda kobieta tak mocno kocha swoje dzieci..

o bożE ! to się nazywa patologia ! i powinnaś to zgłosić!

płaszcz piankowe rękawy

2015-08-28 11:44:17
ratosska

Miłość do dziecka

2015-12-29 15:31:23
julka

Miłość do dziecka

Jeśli chcecie zainteresować wasze dzieci grą na instrumentach, to możecie sprawdzić sobie interentowy sklep muzyczny - http://sklep-muzyczny.com.pl/c/1094/stage-piana-pianina-przenosne-instrumenty-klawiszowe-instrumenty.html. Z pewnością znajdziecie tutaj bogatą ofertę sprzętu muzycznego w dobrych cenach. 
2015-12-31 12:54:07
Wiwi

Miłość do dziecka

Dzieci są najważniejsze, bo są nasza przyszłością. Jak ktoś źle traktuje dziecko, to powinien je oddać tym, co się starają, a nie mogą mieć. Cóż za złośliwość losu. 
2016-05-02 12:40:02
trzebawstac

Miłość do dziecka

oczywiście że tak ;) chyba każdy tak ma ze swoim dzieckiem... :)

--

geodeta Łódź || Pogotowie komputerowe Warszawa

2016-05-11 09:53:52
TheLonelyIsland

Miłość do dziecka

dzieci to prawdziwy skarb, bezcenny skarb
2016-08-24 22:38:01
Martix99

Miłość do dziecka

Miłość do dziecka to najlepsze co można mu ofiarować. Jest tak, że kochamy je bezwarunkowo, ale warto tez to okazywać.
2016-09-02 16:48:30
Mraz88

Miłość do dziecka

Miłość do dziecka jest bezwarunkowa, zdecydowanie. Nie spotkałam matki. która nie kochałaby swojego dzieciaka. To najpiękniejsze uczucie.
2016-09-06 12:45:39
Metisa3

Miłość do dziecka

Miłość do dziecka jest bezwarunkowa. Myślę, że każda matka ma takie odczucia. To nie jest tak, że trzeba dbać o swoich najbliższych, tylko chce się dbać po prostu...
2016-09-18 18:59:48
Mturkowska

Miłość do dziecka

Chyba zawsze tak jest, a przynajmniej być powinno, poza tym pierwsze dziecko często jest bardziej wypieszczone od drugiego
2016-09-30 11:18:13
judytaaa

Miłość do dziecka

O, to ja polecam Wam fajny artykuł o sile instynktu macierzyńskiego http://supermamy.limango.pl/wywiad-radomskiej-dziecka-pragnelam-jeszcze-przed-matura/. Sama ma dwójkę dzieci i sa moimi kochanymi aniołkami (no czasem z różkami). Do pracy wróciłam na pół etatu, bo raz że to dodatkowe pieniądze, a dwa - warto też myśleć o sobie, bo różne rzeczy w życiu się dzieją. Co np. się stanie jeśli mój mąż będzie miał wypadek i nie będzie mógł pracować? Byłoby mi trudno wrócić do pracy pd dłuższej przerwie... A tak to te kilka godzin dzieci spędzają w przedszkolu, z którego odbieram je już po 12. Mam czas żeby zajęć się nimi i domem :)
2016-09-30 12:24:43
ruda88

Miłość do dziecka

To rzeczywiscie dobre podejscie. A co do milosci matki do dziecka... nie kazda matka cos takiego czuje, wiec warto docenic te, ktore bezwarunkowo kochaja swoje malenstwa, bo to wcale nie jest reguła :)
2016-10-26 20:53:35
Sofia

Miłość do dziecka

Miłość dziecka objawia się przede wszystkim w trosce o jego bezpieczeństwo, ale także w dbałość o jego przyszłość. Warto od najmłodszych lat inwestować w rozwój dziecka. Nie trzeba malucha zapisywać na zajęcia z instruktorem. Ważne jest zupełnie coś innego: aby wspólnie spędzać czas.  W tym czasie można poczytać książki http://www.lamalu.pl/ksiazki, pójść na plac zabaw i rozmawiać o tym co dziecko widzi. Wspólnie spędzone chwile są najcenniejsze. 
2016-11-03 13:09:49
rena

Miłość do dziecka

Jeśli szukacie dobrej jakości fotelików dziecięcych, to możecie zajrzeć na http://www.smykoland.pl/foteliki-samochodowe/producent-kiddy,dCg-uw.html. Foteliki oczywiście z atestem, a w dodatku wykonane z bardzo dobrych materiałów. 
2016-11-18 10:10:10
Marta_45

Miłość do dziecka

Chyba każdy rodzic kocha swoje dziecko bezgranicznie i bezwarunkowe, to jest naturalne i nie ma w tym nic dziwnego.
2017-01-22 15:44:31
Gerass

Miłość do dziecka

Dokładnie, swoje pociechy kocham jak nic na świecie, mimo że jestem Tatą. 

kominek do wosku

2017-01-22 18:21:42
Maxilop

Miłość do dziecka

Kocham moje pociechy najbardziej na świecie!

_______

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ WROCŁAW

2017-01-23 12:23:48
lightsaber

Miłość do dziecka

Ja kocham swoje dzieci nad życie ale czasem się zdarza że matka musi się nauczyć kochać swoje dziecko. Czasem nawet nie ma w niej takiej woli, żeby zacząć się o to starać. To przykre być świadkiem tego, jak matka nie szanuje swoich dzieci.
2017-01-31 19:07:18
Zarya

Miłość do dziecka

Racja.. niektórzy zapominają, że to ich dzieci.. przykre

autokomis wrocław

2017-02-02 10:39:03
stach.asia

Miłość do dziecka

Również kocham swoje dziecko i nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale jednak lubię też swoja pracę i cieszę się, że dziecko chodzi do żłobka a ja mogę się rozwijać zawodowo
2017-02-13 14:42:27
TheLonelyIsland

Miłość do dziecka

dziecko jest największym szczęściem więc zasługuje na bezwarunkową miłość.
2017-03-05 11:12:47
lawa12

Miłość do dziecka

To nawet nie podlega dyskusji 

http://newalcatraz.pl/ziolanaodchudzanie.html

2017-04-03 14:39:58
Jane55

Miłość do dziecka

To prawda. Z resztą sama też nie wyobrażam sobie życia bez swojej córeczki, bo jednak wniosła ona do niego tyle radości i szczęścia, że aż trudno to opisać. Z resztą przez to zawsze starałam się dbać o nią jak najlepiej. Dzisiaj rodzice mają nieco ułatwione zadanie, bowiem mogą sięgnąć chociażby po takie nianie elektroniczne http://www.pinkibaby.pl/nianie-elektroniczne , ale powiem Wam, że nie żałuję ani jednej nieprzespanej nocy:)
2017-04-03 20:59:37
karolinka_szminka

Miłość do dziecka

Miłość do wyczekanego dziecka jest bezgraniczna. Tutaj się nic nie zmienia. Generalnie chyba nie można nie kochać dzieci.

_________

http://www.domkinamazurach.info.pl/forum/ 

Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu