Pozytywnie

2018-05-23
Wyobraź sobie, że możesz wyzwolić się od całego zła, jakie spotkało cię w życiu. Masz możliwość zostawić za sobą toksyczne związki, tragiczne sytuacje, lęk przed utratą partnera i złamanym sercem.
2018-05-11
Siła niedoskonałości to książka, która podpowiada, jak zmienić swoje przekonania, aby czerpać satysfakcję z dążenia do ideału. Wyjaśnia, jaka jest różnica pomiędzy perfekcjonizmem konstruktywnym a destruktywnym, i pozwala zrozumieć siłę naszej niedoskonałości.
2018-03-28
Jak mieć życie, które pokochasz? Aktywuj 10 Mocy w Tobie. Przebudź kobiecość, by przełamać ukryte, wewnętrzne blokady, aby mieć cudowne relacje, miłość czy życie zawodowe. Od 14 marca książka Agnieszki Przybysz „Kobieca moc” jest dostępna w księgarniach.
2018-01-30
Czy istnieją uniwersalne wytyczne, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie satysfakcji i spełnienia w każdej sferze życia? Dagmara Skalska w książce „Osobowość pełna magii. Więcej niż horoskop” odkrywa przed czytelnikiem dobrodziejstwa enneagramu. To dzięki niemu rozpoznasz schematy swojego postępowania, wzorce emocji i mechanizmy obronne, które blokują Cię przed byciem szczęśliwym.
2017-02-21
Trening relaksacji jest doskonałym uzupełnieniem konwencjonalnych sposobów leczenia stresu, bezsenności, depresji czy stanów lękowych wynikających z życia w ciągłym napięciu. Techniki relaksacji pomagają przywrócić wewnętrzną równowagę i dobre samopoczucie, a także zmniejszyć dolegliwości bólowe.
2016-12-01
Zabawna i inteligentna historia sceptycznego dziennikarza, który odkrywa, że uważność i medytacja to najlepsze tematy, jakimi kiedykolwiek się zajął.
2016-09-30
Bijąca wszelkie rekordy popularności książka uwielbianej przez miliony youtuberki, Tanyi Burr, już 28 września nakładem Wydawnictwa Insignis trafiła do polskich księgarń!
2016-09-19
Tanya Burr (ur. 1989) to niezwykle popularna brytyjska vlogerka. Jej autorski kanałw YouTube subskrybuje zawrotna liczba 3,5 miliona subskrybentów. Pierwsze filmiki,koncentrujące się wokół sztuki makijażu, zjednały jej rzeszę wiernych fanek, które zaczęły upominać się o poszerzenie tematyki.
2016-07-15
Życie jest cudownym darem, który należy chronić i pielęgnować. Złość, rozgoryczenie, którymi się karmimy, zatrzymują proces ozdrowienia i rozwoju duchowego. 35 zasad spisanych przez psychoterapeutę Davida W. Schella, wspaniale zilustrowanych przez R.W. Alleya, może okazać się niezwykle pomocne w nauce wybaczania i pojmowaniu swojego życia jako największego daru.
2016-06-10
Wydawnictwo Insignis, polski wydawca książek Jamiego Olivera, wprowadza do księgarń „Book of YOU” – wyjątkową książkę, która powstała jako owoc współpracy uznanych ekspertów od zdrowego stylu życia, wśród których znalazł się sam Jamie Oliver.
2016-05-12
J.R.R. Tolkien i C.S. Lewis, Marina Abramovic i Ulay, John Lennon i PaulMcCartney, George Balanchine i SuzanneFarrell, Steve Jobs i Steve Wozniak – duety, które dowodzą, że zjawisko twórczej chemii między ludźmi naprawdę istnieje!
2016-05-11
Odszukaj spokój i harmonię w każdej sytuacji dzięki prostym i skutecznym ćwiczeniom uważności!
2016-05-04
,,Zawsze masz wybór – tylko od ciebie zależy, czy zmienisz podejście do samej siebie i otworzysz się na nowe możliwości” przekonuje Olga Kozierowska w swojej autorskiej publikacji POWER PODręcznik. Notatnik zawiera zbiór auto-motywacji i auto-inspiracji, których moc sprawcza potwierdzona została w praktyce. Ilustracje stworzyła rysowniczka Marta Zabłocka. POWER PODRĘCZNIK to 128 stron przepełnionych pozytywną energią. Takiej pozycji na polskim rynku jeszcze nie było!
2016-04-29
"Fascynująca skarbnica życiowej wiedzy dla każdego człowieka sukcesu, a szczególnie dla ludzi młodych u progu ich kariery zawodowej. Najciekawsza książka, zmuszająca do refleksji nad własnym życiem, jaką kiedykolwiek czytałem. To nie tylko poradnik czy przepis, ale przede wszystkim prawdziwa i szczera historia człowieka, który postanowił przemierzyć drogę w poszukiwaniu szczęścia.."
2016-04-27
Sue Atkinson to książka przeznaczona dla ludzi, którzy czują się smutni, samotni, przygnębieni, zrozpaczeni, pogrążeni w depresji, którzy myślą o samobójstwie, oraz dla ich bliskich.
2016-04-22
Wyobraźmy sobie, że jest niedziela, przechadzamy się po bulwarach San Francisco, gdy nagle Cyganka chwyta nas za rękę, by odczytać z niej przyszłość. Lekko rozbawieni, pozwalamy jej na to, ale nagle jej oczy przygasają, wpatrzone w dal, puste. Tego, co powie, gdy już się otrząśnie, wolelibyśmy nie usłyszeć. Od tej chwili nic nie będzie już takie, jak wcześniej, nie damy rady trzymać się wytyczonych ścieżek dnia powszedniego.
2016-04-15
Zakupy są dla ciebie lekarstwem na stres? Zdarza ci się kupować rzeczy, których nie potrzebujesz lub na które cię nie stać? Często masz wyrzuty sumienia z powodu zrobionych zakupów? Jeśli tak, prawdopodobnie jesteś zakupoholiczką/zakupoholikiem. Jednak od nałogu kupowania można się uwolnić!
2016-03-01
Czy myślisz czasem, że powinieneś poświęcać więcej czasu różnym ludziom i rzeczom, które są dla Ciebie w życiu ważne? Oto trzymasz w rękach coś, co bardzo się wyróżnia na tle zalewających nas ze wszystkich stron produktów cyfrowych – książkę, która pomoże Ci żyć pełnią życia. Ta książka wskaże Ci drogę do refleksji nad własnymi przekonaniami, celami, przyjaźniami, wspomnieniami i marzeniami. Zawiera szczyptę inspiracji i ziarnko refleksji.
2016-02-05
Gretchen Rubin, która pokazuje parę prostych kroków, aby zmienić swoje życie bez konieczności robienie czegokolwiek wbrew sobie.
2015-11-24
Jaką dietę wybrać dla siebie? Czy jeść produkty zbożowe i mięsne? Czy zrezygnować z cukru? A może nie jeść nabiału? Czy kupić zwykłe jabłko, czy może lepiej udać się do sklepu z organiczną żywnością? A co z kosmetykami? Czy nie przeszkadza Państwu testowanie na zwierzętach? Czy może lepiej wybrać sprawdzone, ekologiczne produkty, dzięki którym będziemy żyć w zgodzie z naturą i samym sobą? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie poznajcie świat Barbary Rubin – autorki książki „Dieta. Zalecany sposób życia.”

« 1 | 2 | 3 |
Newsletter

Jeśli chcesz być powiadamiana o nowosciach zapisz się do naszego biuletynu